פסטיבל "אינדינגב" ייערך השנה בסוף אוקטובר בפעם החמישית

אורי זר אביב
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אורי זר אביב

פסטיבל אינדינגב יתקיים השנה בפעם החמישית ברציפות במצפה גבולות שבנגב, בין התאריכים 27 ל-29 באוקטובר. גם השנה צפויים להימכר לפסטיבל כ-3,500 כרטיסים במכירה מוקדמת, כמו בשנותיו הקודמות שבהן נגמרו הכרטיסים זמן ניכר לפני פתיחת השערים, וכן לא תתקיים מכירת כרטיסים בימי הפסטיבל. בדומה לשנה שעברה, יתקיימו באינדינגב יותר מ-70 הופעות של מוזיקאים ישראלים, חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות, מקשת רחבה של סגנונות, כשהדגש הוא על קידום אמנים ולהקות שפועלים בשולי תעשיית המוזיקה.

מעל שלוש במות הפסטיבל יופיעו השנה: בני המה (אוהד פישוף וישי אדר מנושאי המגבעת), לורנה בי עם דנה עדיני, שי נובלמן שיציין עשור לאלבום הבכורה שלו, נקמת הטרקטור, מריונטה סול יחד עם נועם רותם, איזבו, פאנקנשטיין, משפחת אלאייב, הפקה מיוחדת לכבוד המחזה "מלכת האמבטיה" בהשתתפות רות דולורס וייס ויהוא ירון, זאב טנא, 1:1 יחד עם יענקל'ה רוטבליט וקבוצת אוחנה בראס בנד שכוללת, בין היתר, את חברי הדג נחש, התפוחים, קותימן וספי רמירז.

נוסף על הופעות של מוזיקאים, יתקיימו סטים אלקטרוניים של דיג'יים ותופעל תחנת רדיו עצמאית שתשדר ממתחם הפסטיבל. להבדיל משנים עברו, השנה שם הפסטיבל דגש על מתחם האוהלים שבו יתקיימו פעילויות שונות, יועברו הרצאות וכן יוקדש בו אזור להצגת אמנות של הקהל.

הפסטיבל מבקש לעודד יצירה וקישוט של אוהלים, וייתן במה לכל מי שיבקש להציג את יצירותיו. מארגני הפסטיבל, תושבי הנגב מתן נויפלד ואסף קזדו, מצהירים כי: "זהו אירוע ללא מטרות רווח כספי והוא למען ובשביל חשיפה הדדית בין הקהל והאמנים". אינדינגב שהתחיל בשנתו הראשונה כאירוע למוזיקת האינדי המיועד לקהל מצומצם, התפתח מאוד בחמש שנות קיומו, ונחשב כיום לאחד מהאירועים החשובים ביותר בתרבות המוזיקה הישראלית.

אינדינגב 2010

כתבות מומלצות

שיעור תכנות בבית ספר בנס ציונה. תפקידם של המורים נהפך לקשה מתמיד

ב-1 בספטמבר כבר לא אהיה מורה. שבעה רגעים מתוך המסע שלי במערכת

גרירת המסעדה, בשבוע שעבר. בלטה בקו הרקיע של נמל אברדין מאז 1976

המסעדה הצפה שהיתה מסמלי הונג קונג טבעה, ועבור התושבים זה סימן

שער "קוסמופוליטן". הבקשה היתה "אסטרונאוטית נשית ואתלטית שצועדת על אדמת מאדים ביקום אינסופי לעבר מצלמה עם עדשה רחבה"

שער "קוסמופוליטן" עוצב באמצעות בינה מלאכותית ב–20 שניות

נרי 24.6

כשאני מביטה בנשים הצעירות שאני פוגשת אני קצת מקנאה בהן

דוד דודי אמסלם

ישיבת סיעות בכנסת ישראל 
לאחר אישור התקציב 
לשנת 2021 
2022
סיעת ליכוד בנימין נתניהו 
סיעת 
ישיבה
ישיבות
כנסת
ירושלים
י-ם
סיעה

"כשאמרתי שנשבור להם את העצמות התכוונתי שיכאב מאוד"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ