שיר להשמעה: גלעד שגב חוזר באווירת קדושה

שנתיים אחרי אלבומו הקודם והמצליח "נועדנו", חוזר גלעד שגב עם סינגל ראשון מתוך אלבום חדש. השיר "יום קדוש" כשמו כן הוא, מכיל הקלטות מבית הכנסת

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הבוקר יוצא סינגל ראשון מתוך אלבומו הרביעי של הזמר והיוצר גלעד שגב. השיר "יום קדוש" מגיע אחרי שנתיים מוצלחות מאוד מכיוונו של שגב. להיטו "אישה מהשמיים" היה לשיר המושמע ביותר לשנת תש"ע ושירי האלבום הקודם שלו "נועדנו" זכה למאה אלף הורדות סלולריות. בנוסף זכה להצלחה גם השיר "תן" שכתב לרוני דלומי והגרסה שלו לשיר "חנלה התבלבלה" אותה הקליט עם מטבוחה פרו'קט.

הפריצה הגדולה של שגב הייתה ב-2004 עם הלהיט "עכשיו טוב" אותו כתב לזכרו של אחיו, שרון, שנהרג בעת שירותו הצבאי, ומספר על יום בו בילו שני האחים יחד מספר שבועות לפני התאונה. ב-2006 יצא אלבומו השני "האהבה נשארת" וב-2009 "נועדנו" שקיבל אלבום זהב. במהלך השנים שיתף פעולה עם הזמרת ג'וזי כץ ואף העלה עימה מופע משותף בשם "האהבות שלי", משירי החלונות הגבוהים.

את השיר החדש "יום קדוש" כתב והלחין שגב, והוא הופק בשיתוף גלעד שמואלי. הוא מכיל הקלטה מבית כנסת מתוך "יום קדוש ומבורך" מתוך הקלטת סדר הבקשות לשבת כפי שבוצעה בבית כנסת.גלעד שגב - יום קדוש: