שלומי שבן והפילהרמונית חוזרים: ההופעות המומלצות של השבוע

וגם: ברי סחרוף מגיע לאיניגו מונטויה, יחצן בחצן מגיעים מברלין לאוזןבר, סמדר אקראי משיקה אלבום, רונה קינן מארחת את ערן צור, עוזי נבון ומכרים עולים צפונה ועוד הופעות מומלצות

גלית זינגר, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גלית זינגר, עכבר העיר

שלומי שבן ממשיך למופע נוסף עם הפילהרמונית בהאנגר 11, ברי סחרוף מגיע לאיניגו מונטויה, סמדר אקראי משיקה אלבום בכורה, יחצן בחצן הישראלים מגיעים מברלין לסיבוב הופעות ברחבי הארץ, עוזי נבון ומכרים מביאים את הרטרו לצפון, רונה קינן בהופעה חגיגית עם ערן צור בבארבי, התזמורת האנדלוסית - אשדוד מארחת את פרנסואז אטלן ובר הצוזאמן משיק אלבום עם זמרים שהופיעו במקום - אלו הם ההופעות המומלצות של השבוע.

יום ראשון

סמדר אקראי משיקה אלבום בכורה בהופעה חגיגית בה היא מארחת את ירמי קפלן.

» סמדר אקראי בהופעה, ראשון 8.1, 22:00. זאפה תל אביב, ראול ולנברג 24, מגדלי זיו, תל אביב

התזמורת האנדלוסית הישראלית משמרת ומפיצה את המורשת המוזיקלית שנוצרה בתקופת תור הזהב בספרד. בינואר היא יוצאת לסיבוב הופעות ביחד עם פרנסואז אטלן.

» התזמורת האנדלוסית הישראלית - אשדוד, ראשון 8.1, 20:30. המשכן לאמנויות הבמה באר שבע, שדרות יצחק רגר, באר שבע

יום שני

שלומי שבן והפילהרמונית חוזרים להופעה נוספת בעקבות הביקוש הגדול. המופע משלב בין שיריו של שבן, שירים של מיטב היוצרים כמו סשה ארגוב, בוב דילן ולאונרד כהן, ויצירות קלאסיות של מוצרט, רוול, שוסטקוביץ' ועוד. מנצח: אילן וולקוב, השתתפות מקהלת "העפרוני".

» שלומי שבן בהופעה, שני 9.1, 20:30. האנגר 11, יורדי הסירה 1, תל אביב

ברי סחרוף בהופעה בעקבות האלבום האחרון שלו "אתה נמצא כאן". שירים מהאלבום החדש לצד להיטיו הגדולים.

» ברי סחרוף בהופעה, שני 9.1, 21:00. איניגו מונטויה, קניון M הדרך, בית חרות

יום שלישי

יחצן בחצן הם ישראלים שמגיעים מברלין ומשלבים בין מוזיקה יוונית מסורתית לצליל מזרח-תיכוני (בוזוקי ופרקשן) עם צלילי רוקנ'רול (בס,תופים וקלידים). לאחר שהופיעו בגרמניה, הם מגיעים לסיבוב הופעות ברחבי הארץ.

» יחצן בחצן בהופעה, שלישי 10.1, 21:00. אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב

עוזי נבון ומכרים בחגיגה של רטרו למוזיקה ישראלית ישנה עם המון גרוב ושמחה.

» עוזי נבון ומכרים בהופעה, שלישי 10.1, 22:00. חמדת ימים

בבר החדש שפגאט בנחלת בינימין יתקיים ערב "Cover me", שבו מוזיקאיות חדשות וותיקות יעלו אחת אחרי השנייה לבצע גירסאות אקוסטיות ועירומות לשיר מקורי שלהן ולקאבר אהוב עליהן. ישתתפו: רוני אלטר, עינב ג'סון כהן, הדרה לוין ארדי, מיכל גבע, נועה בנתור, אן שטרייכמן, גלי אלון, רותם אור ומעיין הירשביין.

» Cover me, שלישי 10.1, 20:00.שפגאט, נחלת בנימין 43, תל אביב

יום רביעי

רונה קינן בהופעה מיוחדת בבארבי עם אלבומה החדש "המראות ונחיתות", בה תארח את ערן צור. המופע יהיה חלק מסדרה שתיתן במה ליוצרים אלטרנטיביים בסצינת המוזיקה המקומית. לפני קינן יופיעו: דויד פרץ במיני הופעה אלקטרו אקוסטית, והופעת בכורה לטריו "הכיתה".

» רונה קינן בהופעה, רביעי 11.1, 22:00. בארבי תל אביב, קיבוץ גלויות 52, תל אביב

לכבוד שלוש שנות קיומו של בר-המוזיקה צוזאמן, המפיק המוזיקלי עודד גדיר מוציא מהדורת-שירים מיוחדת הכוללת ביצועים אקוסטיים בלעדיים של המוזיקאים הבולטים שהופיעו בבר בשנים האחרונות. בהופעת השיקה יופיעו כל משתתפי האלבום: איתי פרל, נעם רותם, אדם שפלן, אביב בן עזרא, אדם בן אמיתי, אסי מסקין ועוד.

» צוזאמן: קול ההתחלות, רביעי 11.1, 22:30. אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב