מלחמת תרבות רשתית: ירון אילן נגד אביב גפן נגד יוסי גיספן

הבוקר השתלח ירון אילן באביב גפן בפוסט בפייסבוק לאחר שגפן עקץ את יוסי גיספן על שהשמיץ אותו בראיון. שמח ברשת

ניר גורלי, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ניר גורלי, עכבר העיר

קרב רשת מתנהל בימים האחרונים בין דמויות מפתח במוזיקה הישראלית. הכל התחיל כשהתמלילן יוסי גיספן כינה את המוזיקה של אביב גפן "פח זבל", בראיון לפנאי פלוס, ואף כינה את גפן עצמו "בן אדם זול וחצוף". אמש בחר גפן להגיב לגיספן דרך הטוויטר במילים הבאות: "יוסי גיספח (כך במקור – נ.ג) אמר עלי שהמוזיקה שלי היא פח זבל, עדיף להיות פח זבל מאשר לייצר אותו".» אביב גפן: מורד או כוכב פריים טיים?הבוקר בחר ירון אילן, חברו של גיספן לפאנל השופטים בתכנית אייל גולן קורא לך, להגיב בפייסבוק לדברים. והוא לא חסך בסימני קריאה. "אביב גפן היקר!!!!! אף פעם לא ממש אהבתי אותך ב'לשון המעטה' ולעולם לא אוכל לאהוב אדם שאפילו את אמא שלו מכר בשיריו!!!!!", כתב אילן. "אבל יש גם גבול לפה ג׳ורה שלך!!!!!! כשאתה אומר שיוסי גיספן מייצר 'זבל' אז אתה אומר על זמרים כמו שלומי שבת, שרית חדד (שותפיך לתוכנית), אייל גולן, ישי לויליאור נרקיס, חיים משה, יואב יצחק, שמעון בוסקילה ועוד רשימה ארוכה של זמרים שהם בעצם זמרים ששרים 'זבל' ועל שדרים כמוני וכמו חבריי שאנחנו משדרים 'זבל'."

אילן, שרק לפני כמה חודשים עלה לכותרות כחשוב למעורבות בפרשת מרגול (ונוקה בהמשך מכל חשד) - לא הרפה מגפן - "אז ככה אביב היקר", המשיך,. "במדינה נורמלית והגיונית היו אומרים עליך שאתה בסה״כ יוצר בינוני עם רמת ביצוע של כיתה ו׳ קול צורמני ואנמי!!!! אבל אנחנו כנראה מדינה שמרשה לאדם כמוך משתמט מצה״ל שכל חייו הטיף לנוער איך להיות כמוהו - להפוך לכוכב רוק - אז בעיניי אביב היקר ובעיניי אני מניח כל הדור שצורך את הזבל של יוסי גיספן- אתה אפילו לא כוכבית ליד האפס".יוסי גיספן הוסיף בפוסט משלו על העמוד של אילן: "ירון יקירי, אוי ואבוי אם נתייחס לכל אמירה עלובה של אנשים מרירים. אנחנו כאן ליצור מוסיקה ולשמח את עם ישראל. אוהב אותך אחי היקר. יוסי גיספן".בתגובה לעכבר העיר אמר אילן: "אין לי שום צד בעניין בין יוסי ואביב. אבל לא מקובל עליי שעל ז׳אנר שלם שאני חלק ממנו, אביב גפן מכנה אותו זבל. בסה״כ ההתבטאות של לכנות תרבות שלמה - זבל, היא לא לעניין". יוסי גיספן מסר: "אני מאחל לאביב גפן, שהקב"ה יחזיר אותו בתשובה שלמה וייתן לו יישוב הדעת ושמחה".

כתבות מומלצות

גרירת המסעדה, בשבוע שעבר. בלטה בקו הרקיע של נמל אברדין מאז 1976

המסעדה הצפה שהיתה מסמלי הונג קונג טבעה, ועבור התושבים זה סימן

שר החוץ האיראני חוסיין אמיר־עבדולליהאן ועמיתו הרוסי סרגיי לברוב בטהראן, אתמול. איראן מוטרדת לא רק מישראל, אלא גם מהמחאה נגד הממשלה

זרועותיו של התמנון האיראני חשובות יותר מראשו

פרארי קופצת

נהגים בפורמולה 1 חוששים ש"יזדקקו למקל הליכה בגיל 30"

המאחז מצפה דני, אתמול. חיבור מאחזים לחשמל היה לציפור הנפש של ח"כ ניר אורבך

מהבנייה ועד הכספים החדשים למתנחלים: השנה של הממשלה מעבר לקו הירוק

הילה רוח. "יצאו באלבום החדש כמה שירים עם לב. ויש לי לב"

"באלבום החדש רציתי לחלוץ שד. אתה יכול לצטט"