עכשיו זה רשמי: קאט פאוור ביטלה את הופעתה בישראל

שרלין מארי מרשל אמורה היתה להגיע לישראל בתחילת שבוע הבא אך בחרה לבטל מסיבות פוליטיות. חברת ההפקות ICP אשרה סופית את הביטול

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הזמרת קאט פאוור שאמורה היתה להופיע בישראל ביום ראשון הקרוב, פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה שאיננה מתכוונת להגיע: "בעקבות בלבול שיש לי בנשמה, לנגן למעריצי הישראלים כשיש חוסר שקט בין ישראל ופלסטין... אני לא יכולה לנגן שכן אני מרגישה חולה ברוחי". ממשרד ICP שעומד מאחורי ההפקה נמסר אישור רשמי לביטול.

שרלין מארי מרשל נולדה באטלנטה, ארצות הברית. השם קאט פאוור היה שמה של להקתה הראשונה ולאחר מכן הפך לשם הבמה שלה. בגיל 20 עברה לניו-יורק והקליטה שני אלבומי סולו, Dear Sir (1995) ו-Myra Kee (1996), בשיתוף פעולה עם מתופף להקת Sonic Youth, סטיב שלי. אלבומים אלו הביאו להחתמתה בחברת התקליטים Matador Records, שבעזרתם הפיקה את האלבום השלישי שלה, What Would The Community Think בשנת 1996. ב-2003 הוציאה את האלבום שנחשב אלבום הפריצה שלה You Are Free. במהלך השנים שיתפה פעולה עם אמנים שונים ביניהם יוקו אונו, בק, מריאן פיית'פול ואדי וודר. במקביל לקריירה המוזיקלית דגמנה קאט פאוור למעצבי אופנה שונים, וב-2006 הפכה להיות הדוברת של ליין התכשיטים של בית האופנה שאנל. בשנת 2009 נבחרה למקום ה-19 ברשימת 100 הנשים היפות של מגזין "מקסים". הופעתה ביום ראשון היתה אמורה להיות הראשונה בישראל ולהתקיים במועדון רידינג 3.