משלחת בלוגרים תגיע לבדוק את סצנת המוזיקה בארץ

בלוגרים הכותבים באתרים נחשבים כמו NME ו-MTV מגיעים כחלק ממשלחת שתבוא לבחון מוזיקאים ישראלים. בין ההופעות: נינט, גבע אלון, התפוחים, בום פם ועוד

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

משלחת בלוגרים מובילים בעולם מתחום המוזיקה, ינחתו בישראל לסיור של שבוע. מטרת הביקור היא לחשוף את סצנת המוזיקה הישראלית לקהל הקוראים, שעוקב אחר הבלוגים. הביקור הוא חלק מסדרת פרויקטים הנקראים Vibe Israel, אותם מארגנת חברת "קינטיס", חברת סטאט-אפ חברתי, א-פוליטי, הפועל ללא מטרות רווח לשיפור תדמיתה של ישראל בקרב ישראלים ובקרב שאר אזרחי העולם.

בין חברי המשלחת יגיעו מנהל הבלוג של אתר המוזיקה הבריטי המוביל ה-NME, הבלוגר MTV IGGY האמריקאי ו-"This Is Fake". סך כל כמות הקוראים של אותם בלוגרים מוערך בכתשעה מיליון. חשיפה חיובית של אמן ישראלי באותם בלוגים יכולה לשפר משמעותית את מעמדו של אותו אמן או אמנית ברמה הבינלאומית. המשלחת תשתתף במגוון אירועים בהם תיחשף להופעות ומפגשים עם זמרים ישראלים, ביניהם: נינט, גבע אלון, עידן רייכל, איזבו, אלקטרה, איטליז, רוקפור, קרולינה, אחינועם ניני, התפוחים, TYP, בום פם ועוד.

"לפני כמה שנים השכלתי להבין שבעיות יש לכל מדינה. הרעיון הוא להציף את היתרונות", מסרה ג'ואנה לנדאו, מנכ"לית קינטיס. "מגוון המוזיקאים, הסטרט-אפים, האמנים ומעצבים, חיי הלילה של תל אביב, החקלאות, המחקר הרפואי פורץ הדרך, התרבות ועוד תחומים רבים שישראל מספקת וצורכת הופכים אותה למרתקת ומעוררת השראה".יש גם קליפ מושקע: