נינט חוזרת: באנגלית ועם הרבה דיסטורשנים

הסינגל הראשון מתוך אלבומה השלישי של נינט, שהוקלט בלונדון ויהיה כולו באנגלית, יוצא היום לרדיו. בשיר ICU משתתפים גם חברי להקת רוקפור ומאיה בלזיצמן

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

נינט טייב מוציאה שיר ראשון מאלבומה החדש יחד עם רוקפור ומאיה בלזיצמן. השיר ICU בהפקתו המוזיקלית של מייק קרוסי, שעבד בין היתר עם הארקטיק מאנקיז, הוא סנונית ראשונה מהאלבום החדש Sympathetic Nervous System, שהוקלט בליברפול באולפני The Motor Museum Studios. האלבום המלא צפוי לצאת במאי.

» נינט בהופעה - כל הפרטים» צפו בטיזר מתוך האלבוםעד כה הוציאה נינט שני אלבומים בעברית. הראשון, "יחפה", יצא ב-2006 והופק על ידי אביב גפן. השני, "קומוניקטיבי", יצא ב-2009 והופק על ידי חברי להקת רוקפור. כבר אז הראתה נינט סימנים של עצמאות מוזיקלית, עם שירים שהתרחקו מהזרם המרכזי והיו רחוקים משם האלבום. באלבום החדש הולכת נינט צעד נוסף קדימה, עם אלבום, שלפחות על פי הטריילר, נשמע בועט מקודמו. כמו כן מכוון האלבום להפצה בינלאומית. זהו ניסיון שני לנינט בשוק הבינלאומי, לאחר שבשנת 2007 הקליטה בלונדון מספר שירים שכתבה באנגלית בהפקת דימיטרי טיקווי, חומרים שבסופו של דבר נגנזו.נינט - ICU: