שיר להשמעה: גדי אלטמן ומיקה שדה בחדר המתנה

גם קותי, אלרן דקל, שלומי אלון ורבים נוספים משתתפים בסינגל החדש של הסופרגרופ Lunacidal Tendencies. אלטמן: "אני סוג של היפי בארון אז מאוד שמחתי לקחת חלק בפרויקט הזה"

עידן חגואל, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עידן חגואל, עכבר העיר

הסופרגרופ Lunacidal Tendencies מוציא הבוקר סינגל ראשון בשם The Waiting Room. מדובר בדואט בין גדי אלטמן למיקה שדה בליווי של שלומי אלון, קותי, שחם אוחנה, ואלרן דקל וג'יימי קנדילורו. הסינגל יקח חלק באלבום After The End של ההרכב הכולל 35 מוזיקאים. 16 השירים נכתבו על ידי הצמד בריאן שטיינר ואלרן דקל (סולן להקת פאנקנשטיין). דקל ושטיינר ריכזו סביבם הרכב קבוע של 13 נגנים: גבע אלון, ספי ציזלינג (פאנקנשטיין), קותי, קרולינה, איסר טננבאום (רוקפור), רונן כוכבי, שלומי אלון, אייל דיין, סער קדם, גדי אלטמן ומיקה שדה. אל ההרכב התווספו גם מוזיקאים אורחים, ביניהם: שאנן סטריט, יאיר סלוצקי (הדג נחש) ועוזי רמירז. » הסופר גרופ נחשף לראשונהמה שהחל כג'אם סשן שבועי, שנמשך כשנתיים, התפתח להרכב קבוע ופרויקט שאפתני. אל המיקס הצטרף המפיק ג'יימי קנדילורו, שברזומה שלו ניתן למצוא גם את להקת REM וקורטני לאב. "הייתה תקופה שגיאוגרפית רובנו גרנו בפלורנטין פחות או יותר", מספר אלטמן על גיבוש ההרכב. "היה לנו חבר, אייל, שהוא גם מוזיקאי מדהים, והחדר חזרות שהיה ברשותו היה בנוי ככה שיש בחוץ לאונג' גדול ובקצה המרתף היה חדר חזרות. הלאונג' משך אליו הרבה מאוד אנשים שבאו להסתלבט שם. באווירה הזו בריאן הודיע שכל יום שני יהיה ג'אם. זה פשוט התגלגל בלי שום מטרה. כל יום שני ידענו שאם אין מה לעשות הולכים לשם ומנגנים. אנשים התחלפו על הכלים בזמן הנגינה. לא היו חוקים. גם האנשים עצמם התחלפו. זה היה מאוד חופשי. אני סוג של היפי בארון אז מאוד שמחתי לקחת חלק בפרויקט הזה". "בריאן נתן לכל החברים מתנה אדירה ואמר לנו בואו לג'מג'ם פעם בשבוע", מוסיפה מיקה שדה. "הזמין אותנו להיות בחופש טוטאלי. הוא הביא טקסטים שלו והיינו עפים במרחבי היצירה בלי שום מעצור או מחשבה שמפריעה בדרך".

מה מקור השם?אלטמן: "אני יודע שהייתה להקה מגניבה ששמה היה סויסיידל טנדנסיס, וזה מעין משחק על השם".

מה התכנית לעתיד?אלטמן: "מאוד מקווה שהפרויקט יגיע לרמה שיצריך להעלות את הפרויקט בלייב על במות".שדה: "אם יגידו לי שיש הופעות אני אהיה מאושרת מאוד מאוד".Lunacidal Tendencies - The Waiting Room: