שיר להשמעה: התקווה 6 שרים מאיר אריאל

התקווה 6 מצאו והקליטו שיר של מאיר אריאל שאף פעם לא הולחן "וכשהיית". עמרי גליקמן: "חיפשנו פעלולי מילים, אמנויות חריזה ולהטוטי משפטים כמו שרק מאיר אריאל ידע לכתוב"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

להקת התקווה 6 מוציאה הבוקר (שלישי) סינגל שני מתוך אלבומה הרביעי שיצא בקרוב. השיר "כשהיית" הוא לחן של עומרי גליקמן לשיר של מאיר אריאל שלא פורסם מעולם. "לפני כמה שנים כששמענו את תרצה אריאל מספרת על כל הטקסטים והקלסרים שנמצאים בביתה ורק מחכים למנגינה, ידענו שזה יקרה", מספר גליקמן. "השתוקקנו לשבת בביתו של מאיר אריאל ולקרוא טקסטים שמעולם לא יצאו לאור, תחושה זו סיקרנה ודחפה אותנו לרגע המיוחל. שם, בביתה של תרצה אריאל, יחד עם תרצה ובנה שחר, עיינו במשך שעות בקלסרים הרבים ובדפים, קראנו עשרות טקסטים. פעלולי מילים, אמנויות חריזה ולהטוטי משפטים כמו שרק מאיר אריאל ידע לכתוב. חשבנו שנצא עם שיר אחד אך חזרנו הביתה עם שבעה".

אלבומם הראשון, "התקווה 6", יצא ב-2007 והניב להיטים כמו "אם אפגוש את אלוהים", "לילה לבן" ו"גאידמק". "אפרוקליפטוס", אלבומם השני, שיצא ב-2009, הכיל את גרסת הכיסוי לשירו של אריק לביא, "אני אשיר לך שיר" (שהופיעה גם במסגרת פרויקט "עבודה עברית 2"), אלבומם השלישי "כל יום מחדש" יצא בסוף שנת 2010. את אלבומם החדש, כמו גם את הקודם, הפיקה מוזיקלית הלהקה בעצמה. בסוף החודש הם יופיעו בחגיגות 12 שנים (בת מצווה) לפרויקט "תגלית" בלאס ווגאס.