האזינו: הפיינליסטים של The Voice משחררים סינגלים ראשונים

לקראת הגמר שיערך בשבת יוצאים הבוקר ארבעה סינגלים חדשים. ביצועים לשירים מקוריים של מתמודדי The Voice חנן בן סימון, צחי הלוי, קטלין ריטר ורז שמואלי

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

לאחר עונה מרובת תהפוכות, בליינד אודישן, דו-קרב והופעות חיות הגיעו חנן בן סימון (מהנבחרת של רמי קלינשטיין), צחי הלוי (מהנבחרת של של שלומי שבת), קטלין ריטר (מהנבחרת של שרית חדד) ורז שמואלי (מהנבחרת של אביב גפן) לקו הגמר של "The Voice". רגע לפני הגמר שיתקיים ביום שבת ה- 31.3, הליקון מעניקה להם את הצעד הראשון בדרך לקריירה מוזיקלית - הסינגל הראשון. "המעמד לו זכה הפורמט בכל בית ישראל מרגש אותי, זה מוכיח את הצמא של הקהל למוזיקה ולפנים חדשות ומעניינות כפי שראינו העונה", אומר רוני בראון, מנכ"ל שותף הליקון. "עכשיו הגיעה שעתם של הפיינליסטים לצאת לאוויר העולם עם הכלים והבמה לה זכו במסגרת THE VOICE. הליקון, תהווה עבורם בית וכלי עזר להמשך הדרך העצמאית שלהם. השירים המקוריים שיוצאים היום נכתבו והולחנו על ידי צוות כישרוני ומוערך ונעשתה עבודה יוצאת מן הכלל. שיהיה בהצלחה למתמודדים בשבת הקרובה". » The Voice - כל הכתבות

חנן בן סימון (מנטור רמי קלינשטיין): "היה כיף להגיע ל'עולם האמיתי' ולעבוד עם אמנים מוכשרים מחוץ למסגרת שהכרתי עד כה. זה צעד ראשון ומשמעותי ממה שאני מייחל לו גם אחרי התוכנית- קריירה מוזיקלית. הרגשתי משהו פתוח, חופשי ושמח בשיר הזה גם מתוך המילים של סמדר אקראי המדהימה וגם בתוך תהליך העבודה וההקלטות האינטנסיבי עם המלחין והמפיק המוזיקלי שמוליק נויפלד".

"היית קטן כשהיית גדול" (מילים: סמדר אקראי | לחן :שמוליק נויפלד, יאיר זיו | הפקה מוזיקלית: שמוליק נויפלד)

צחי הלוי (מנטור שלומי שבת): "זאת הרגשה מדהימה שיוצא סינגל ראשון במסגרת של התחרות. התחברתי לפשטות ולאופטימיות שהשיר משדר והצלחתי למצוא את עצמי במילים ובלחן של גלעד כהן ולהתחבר מעבר לביצוע".

"יהיה לנו טוב" (מילים ולחן: גלעד כהן | הפקה מוסיקלית: אורי אבני)

קטלין ריטר (מנטורית שרית חדד): "בחרתי את השיר 'צועקת לך' משום שהוא מדבר על מישהי שנופלת אבל גם מצליחה למצוא את הדרך חזרה למעלה. אני מרגישה שכל שלב שעברתי בתוכנית הוא עליית מדרגה בסולם לקראת משהו חדש ומפתיע ובעצם לקראת הדרך למעלה".

"צועקת לך" (מילים: סהר חגי | לחן והפקה מוסיקלית :ניצן קייקוב)

רז שמואלי (מנטור אביב גפן): "בחודשים האחרונים עברתי חוויה גדולה. הקלטת השיר המקורי היא כמו אי קטן של התרגשות בתוך אוקיינוס החוויות של THE VOICE. אני מרבה לחקור את העיסוק שלי באכזבה מאנשים. השיר 'נלחמת באוויר' הוא מסקנה שאין באמת במה להילחם ואת הטעויות, שלי ושל אחרים, שגורמות לנו לאכזבה, צריך בעצם לחבק".

"נלחמת באוויר" (מילים ולחן: חן יעקובסון, גיא בן חמו | הפקה מוסיקלית: תומר בירן)