עכבר העיר

הקליפ החדש לשיר Girl Gone Wild, מהאלבום MDMA של מדונה, מזכיר למה היוצרת שלו נחשבה פעם לזמרת הכי פרובוקטיבית בסביבה. השבוע החליטו האוחזים במושכות היוטיוב להגביל את הצפייה בקליפ מגיל 18 בלבד. כעת, משתמשים בלתי מזוהים נדרשים להזין את גילם טרם הצפייה. הקליפ מציג לראווה עירום גברי לרוב, קלוז-אפ של אזור חלציים שלא משאיר הרבה מקום לדמיון, רקדנים בלבוש עור מינימלי, סצינה עם רמיזות ברורות לאוננות וכמובן את מדונה כבולה באזיקים.

יוטיוב פנו לנציגיה של מדונה עם רשימת קטעים אותם יש להסיר, וכעת נערכת גרסה מצונזרת של הקליפ, שתותר לצפייה ללא הגבלת גיל. ליז רוזנברג, המייצגת את מדונה, אמרה ל"ניו יורק פוסט" כי היא אינה מופתעת מההחלטה. "יש דברים שלא משתנים", הסבירה רוזנברג. "זה מחזיר אותנו לתקופה בה MTV סירבו לשדר את הקליפ לשיר Justify My Love".

» מדונה בישראל - כל הפרטים» אז איך האלבום החדש של מדונה?» האם מדונה עדיין רלוונטית?» מה הופך את מדונה לגיי אייקון?בחודש מאי תצא מדונה לסיבוב הופעות בחסות וודקה סמירנוף תחת הכותרת "Smirnoff Nightlife Exchange", שיפתח במופע יחיד בפארק הירקון ב-29.5. זו תהיה הופעתה השלישית בארץ של מדונה בפארק הירקון. לראשונה הופיעה כאן ב-1993, וב-2009 חזרה לשתי הופעות. כמעט 120 אלף איש צפו בשתי ההופעות האחרונות במה שהיה המופע היקר והמושקע ביותר שהגיע לישראל.הצד הפרוע. Girl Gone Wild:

כתבות מומלצות

בילי אייליש וטיילור סוויפט. חולקות תדהמה עם הקהל

"שבית המשפט יילך להז***": הכוכבים מוחים על ביטול הזכות להפלות

מצעד מחאה של תומכי הליכוד ונתניהו בכיכר הבימה בתל אביב, בינואר

במידה רבה, זהו סיפור כישלונו של השמאל הישראלי כולו

נבחרת הנוער של ישראל חוגגת. תהיה בחצי הגמר היורו, ובמונדיאל בשנה הבאה

נבחרת הנוער בכדורגל עלתה לחצי גמר היורו, ולראשונה גם למונדיאל

צילום: אמיל סלמן

האם ייתכן שמגע עם האדמה משפר את המערכת החיסונית?

משה טוב עם אשתו רות וילדיהם. הסיפור הוסתר במשך שנים

מתחת לאף של פינושה, השגריר הישראלי הציל מאות צ'יליאנים ממוות