רופוס ויינרייט מגיע לישראל

ארבע שנים אחרי שביקר בישראל ישוב וינרייט, ויתן הופעה אחת בחוות רונית

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

רופוס ויינרייט יגיע להופעה בישראל בקיץ הקרוב. היוצר הייחודי ישוב לישראל, ארבע שנים לאחר שקיים צמד הופעות מוצלחות בתל אביב, ויתן הופעה אחת בלבד. ללוקיישן האקזוטי נבחרה "חוות רונית", במה שמתואר על ידי ההפקה בישראל (עליה אחראי שוקי וייס) כ"מסיבת ענק" שהפרטים לגביה ימסרו בהמשך. הלוקיישן עצמו נבחר על ידי ההפקה כדי להגשים את התוכניות, הסודיות בשלב זה, של הזמר. רק נרמז מההפקה על חבילות VIP "שיעניקו חוויה כוללת ומסיבתית להפליא".

» רופוס ויינרייט בישראל - לכל הפרטים

לפני ארבע שנים הופיע ויינרייט בישראל במופע אינטימי, יחד עם אחותו הזמרת מרת'ה ויינרייט. השנה תלווה אותו להקה בהרכב מלא, המונה שמונה נגנים, במטרה לקדם אלבום חדש בהפקת מארק רונסון – "Out of the Game". האלבום הוקלט בלונדון בסתיו 2011 ויראה אור ב-23 לאפריל. הפרוייקט מתואר כאלבום הפופי והנגיש ביותר מבחינה מוזיקאלית בקריירה של ויינרייט וההקלטות נעשו בהשראת שיריו של אלטון ג'ון משנות ה-70.

רופוס יליד ניו-יורק שגדל במונטריאול קנדה, בנם של זמרי הפולק לאודון ויינרייט השלישי וקייט מקגריגל. אלבומו הראשון יצא ב-2001 ומאז הספיק לשתף פעולה עם אמנים מפורסמים כמו אלטון ג'ון, הפט שופ בויז, דייויד ביירן ורוזאנה קאש. ויינרייט יופיע בחוות רונית ב-3 לחודש יוני.

טעימה מתוך האלבום שבדרך: