התפתחות: "ייתכן שויטני יוסטון מתה ממנת יתר"

לאחר שנקבע כי הזמרת מתה כתוצאה מטביעה, נחשף כי חוקר הפרשה כתב  כי ייתכן שיוסטון מתה כתוצאה ממנת יתר  של סם נרקוטי

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

מאז נמצאה ויטני יוסטון ללא רוח חיים באמבטיה של בית המלון בברלי הילס ב-11 בפברואר, מותה ממשיך להכות גלים בכלי התקשורת ולספק חדשות לרוב. לאחר מותה נקבע כי הזמרת מתה כאשר טבעה באמבטיה, אך כעת נחשפים פרטים חדשים מחקירת מקרה המוות. הלילה (רביעי) פורסם כי החוקר שבדק את נסיבות מותה קבע בדו"ח כי ייתכן ויוסטון מתה מ"מנת יתר של סם נרקוטי". החוקר הוסיף כי היא על אפה נראו סימני דימום, וכי בחדר נמצא קוקאין, מראה, וכלים נוספים המיוחסים לשימוש בסמים. בראיון שהעניקה לאופרה ווינפרי, סיפרה אחותה של יוסטון כי פעמים רבות ניסתה לעזור לזמרת להגמל מסמים, וידעה כי מצבה מסכן את חייה. » מה סיפרה המשפחה לאופרה ווינפרי?» זמרת גדולה, שירים קטנים» מה הורישה הזמרת, וכמה שווים שיריה?

השבוע נחשף הטריילר הראשון מהסרט האחרון שצילמה ויטני יוסטון, בו היא מגלמת את אמן של בנות להקת הסופרימס מהסבנטיז. הסרט, Sparkle, צפוי לצאת למסכי ארצות הברית ב-17 באוגוסט. בנוסף, מפיצי הסרט "שומר הראש" הכריזו לאחרונה כי הוא יחזור להקרנות מסחריות בבתי הקולנוע.

מיוזיקל שנות השבעים. הסרט האחרון של יוסטון:

בתה היחידה של הזמרת, בובי קריסטינה בת ה-19, סיפרה לאחרונה בראיון נרחב לאופרה כי היא עדיין מדברת עם אמא ומתכננת ללכת בעקבותיה. השבוע בובי קריסטינה גיבתה את הדיבורים במעשה כשלוהקה לסיטקום For Better or Worse של טיילור פרי. יוסטון מצידה הורישה את כל הונה ורכושה לבובי קריסטינה, לא השאירה דבר לבעלה לשעבר בובי בראון, שהודיע לאחר מותה כי יכתוב סרט על חייהם. שאר בני משפחתה יצטרכו להסתפק בתגמולים על שיריה של הזמרת, שמניבים מאז מותה מאות אלפי דולרים.