זוכרים את מאיר אריאל: פסטיבל רוק ישראלי יוצא לדרך

שלום חנוך, רמי פורטיס, ברי סחרוף, אסף אבידן ועוד רבים אחרים ישתתפו ב"פסטיבל עצמאי בשטח", שיוקדש כולו לרוק כחול לבן. יואב קוטנר: "באנו לכאן מתחת לשמיים, לחגיגה של מוזיקת רוק ואהבה"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

פסטיבל רוק חדש נולד בישראל - עצמאי בשטח שמו. בהשראת שירו של מאיר אריאל ז"ל יתקצבו ב-21 ביוני, בקיבוץ רגבים, מוזיקאים מכל הדורות. העורך הראשי של הפסטיבל הוא יואב קוטנר, שמבקש (יחד עם צוות ההפקה) לתת לחסך שקיים בפסטיבל רוק ישראלי, שמשלב אמנים וותיקים עם חדשים. לפסטיבל יגיעו בין השאר: שלום חנוך, רמי פורטיס, ברי סחרוף, אסף אבידן, רוקפור, מרסדס בנד, תמר אייזנמן, להקת TREE, רוני פיטרסון ו"אדיר והילדות". הרכבי רוק נוספים וחדשים יבחרו בהמשך על פי המלצתם של האמנים המובילים. פסטיבל עצמאי בשטח - לכל הפרטים

"אנחנו רוצים להוכיח שהרוק ישראלי, באנגלית ובעברית, פורח, חי, קיים ובועט", מסר קוטנר. "רוצים לתת במה אמיתית להרכבי רוק חדשים עם קהל רחב ואוהב. כמיטב המסורת של פסטיבלי הרוק הגדולים בארץ ובעולם, באנו לכאן מתחת לשמיים, לחגיגה של מוזיקת רוק ואהבה". הפסטיבל צפוי למשוך אליו קהל של כ-10 איש, ומארגני הפסטיבל מבטיחים הסעות לרוכשי הכרטיסים מתחנת הרכבת בבנימינה.