האלבום האבוד של קורט קוביין

גיטריסט להקת Hole חשף שקוביין עבד על אלבום סולו לפני שהתאבד ב-1994. "שמעתי שמישהו מרכיב את השירים. אני רק מקווה שמשהו יצא מזה"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

סולן להקת נירוונה, קורט קוביין, עבד על אלבום סולו בימים שלפני התאבדותו ב-1994. את המידע הזה חשף אריק אריאנדסון, הגיטריסט לשעבר של להקת Hole, אותה הובילה אשתו השערורייתית של קוביין – קורטני לאב. "זה מה שהוא שאף אליו, אלבום סולו אבל לעבוד עם אנשים שונים", אמר אריאנדסון בראיון טלוויזיוני.

בנוסף אמר שקוביין כתב והפיק שירים שהתעלו על כל עבודתו הקודמת עם נירוונה. "זה יכול היה להיות 'האלבום הלבן' שלו" אמר אריאנדסון. "הייתי מאוד נרגש לגבי חלק מהדברים שהוא עבד עליהם. יצא לי לראות אותו מנגן אותם עבורי, בגלל זה הייתי מאוד עצוב כאשר הוא מת", אמר הגיטריסט בראיון לרגל יציאת ספרו "מכתבים לקורט" – הסובב את מערכת היחסים שלו עם המוזיקאי המנוח. לטענת אריאנדסון, ניתן לשחרר אלבום של גרסאות דמו גסות. "שמעתי שמישהו מרכיב את השירים, אבל אני לא בשליטה על הדברים. אני רק מקווה שמשהו יצא מזה". בשנת 94' התאבד קוביין בירייה בביתו שבסיאטל לאחר התמכרות להרואין ובשיא הצלחתה המסחרית של להקתו נירוונה, הוא היה בן 27 במותו.