האזינו: הדואט הרומנטי של מונטי פיורי וריף כהן

לקראת הופעת ההשקה של אלבום הבכורה שלהם Allergo, חושפים מונטי פיורי דואט עם הזמרת ריף כהן - גם הוא כמובן באיטלקית

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

אחרי אי.פי ראשון שזכה לביקורות מצוינות, מוציאים מונטי פיורי את אלבום הבכורה שלהם"Allegro", אשר כולל 11 שירים, כולם בשפה האיטלקית. הסינגל הקודם שלהם Caro Capitano היה דואט עם אפרת גוש, וגם השיר החדש La Musica הוא דואט – הפעם עם ריף כהן. את האלבום הם ישיקו ביום חמישי ה-17 לחודש עם האורחים: גוש, כהן, אייל תלמודי וספי ציזלינג. » מונטי פיורי בהופעה - כל הפרטים

"כאשר רק התחלנו לעבוד על האלבום, היינו עדיין להקת הבית במסיבות הבונגה בונגה של ברלוסקוני", מספרת הלהקה. "שמה של הלהקה בזמנו היה 'נערי השעשוע של סילביו'. למרות כל הזוהר והתהילה, הרגשנו כלואים פיסית ואמנותית וכך למעשה נולד לו השיר הנ"ל, שהוא למעשה שיר הלל למוזיקה, בתקופה בה הרגשנו אהודים רק בזכות המראה שלנו ולא בזכות השירים שכתבנו.

לאחר הפרישה של סילביו מראשות הממשלה החוזה שלנו באיטליה בוטל, מה שהוביל לחזרתנו ארצה. עם שובנו לא בזבזנו זמן והתחלנו להעלות על סלילים את כל היגון שהצטבר אצלנו בלב. מיד עם תחילת ההקלטות הבנו שיש צורך בקול נשי בשיר זה. צלצלנו אל חברינו עמנואל הלפרין והוא, כמומחה לענייני צרפת, המליץ בחום על זמרת נהדרת אשר עונה לשם ריף כהן. אין צורך לומר שמההתחלה נוצר בינינו קליק וכיום אנחנו אפילו חולקים דירה עם עמנואל".מונטי פיורי וריף כהן - La Musica: