איימי ויינהאוס, מי זאת? לירן דנינו לא מתרגש מהמעמד

למרות שהוא לא ממש מכיר את המוזיקה שלה, ישתתף דנינו במופע מחווה עתיר כוכבים שיערך לכבוד איימי ויינהאוס ב"הבימה". הוא יותר בענין של גלעד שליט

עידן חגואל, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עידן חגואל, עכבר העיר

הקריירה המוזיקלית של לירן דנינו בהחלט צברה תאוצה מאז הגיע למקום הרביעי בכוכב נולד 7. הסינגלים "עדיין ריק" ו"כל המילים" הפכו ללהיטים ברדיו, בפברואר יצא אלבום הבכורה הנושא את שמו, והופעות שלו זוכות להצלחה רבה. לאחרונה אף זכה לכותרות בזכות אורח מיוחד - גלעד שליט - שהגיע להופעה והצטלם עימו מאחורי הקלעים. ביום שישי הקרוב ישתתף דנינו במופע מחווה חד פעמי לזמרת המנוחה איימי ויינהאוס שהלכה לעולמה בקיץ האחרון, על פי תוצאות הנתיחה, כתוצאה מהרעלת אלכוהול. » מופע מחווה לאיימי ויינהאוס - כל הפרטים» לירן דנינו בהופעה - כל הפרטיםאת מופע המחווה, שיערך בתיאטרון "הבימה", מארגנת עמותת "לב אוהב", שהצליחה לרתום אליו כמה מהשמות הבולטים בתעשיית הבידור והמוזיקה הישראלית, ובהם נינט טייב, רן דנקר, קרולינה, איה כורם ואפרת גוש. ויינהאוס אמנם השאירה מאחוריה שני אלבומים בלבד, אבל מורשת תרבותית ואיקונית מכובדת. בדקנו עם לירן דנינו איך ההרגשה להיכנס לנעליים הגדולות שלה. איזה שיר אתה הולך לבצע בהופעה לזכר איימי ויינהאוס?"את ואלרי".למה בחרת את השיר הזה?"לא בדיוק בחרתי. הציעו לי אותו, אמרתי 'כן'. זה אחד השירים הטובים שלה. פשוט הציעו לי אותו וישר לקחתי".אתה הולך לבצע אותו באופן שונה?"אני עוד לא יודע, עוד לא חשבתי".אתה אוהב את המוזיקה של ויינהאוס?"אני לא בדיוק שמעתי את השירים שלה, אבל אני יכול להגיד שהשיר הזה הוא מאוד טוב והיא זמרת גדולה".הסיפור שלה נוגע בך? להיות טוטאלי עם המוזיקה ולהישרף בגיל צעיר?"אני לא כל כך מזדהה. זה סיפור של אחד למיליון שבן אדם מתאבד. זה סיפור סמים, לא כל כך מזדהה עם זה".היא לא התאבדה."היא לקחה מנת יתר. זה סוג של להתאבד, היא ידעה לאן היא הולכת".לא מזדהה עם סיפורי סמים. "עדיין ריק":על מה אתה עובד בימים אלו?"לא יותר מדי, אני בהופעות. אני רק יומיים לפני יודע איפה אני מופיע, יש לנו כל הזמן הופעות".מה התגובה של הקהל לחומרים שלך?"התגובות ממש טובות. אבל כל הופעה זו תגובה אחרת, כל קהל הוא קהל אחר. זה כיף, זה מה שיוצר את הריגוש. הכול רגיל".מה זאת אומרת? מה זה רגיל?"רגיל, אתה יודע. הם שרים את השירים ונהנים, אני נהנה. ככה אני מאמין שזה אצל כולם".אתה גורם לזה להישמע לא מרגש במיוחד."אני חושב שאתה טועה. אני לא יודע איך להגדיר את זה. אני מאוד מתרגש על הבמה, כשזה קורה זה קורה. עכשיו מה אני אמור להגיד? להראות התלהבות? הכול רגיל".השיר שיבצע בהופעה. Valerie:הזמנת את גלעד שליט להופעה שלך או שהוא הפתיע אותך?"הוא הגיע לבד כמובן, וזה הפתיע אותי ממש. לא ידעתי איך להגיב, הוא הגיע מהדלת האחורית, איפה שכל הצוות נמצא. זה מרגש, כי בשנים האחרונות אני ועוד המון זמרים אומרים ומזכירים בהופעות 'שגלעד שליט יחזור'. פתאום אתה רואה אותו בהופעה שלך - זה מרגש".מה הוא אמר לך מאחורי הקלעים?"היה יותר מדי אנשים מסביב אז לא יצא לנו כל כך לדבר, אבל הוא אמר לא יותר מדי - הוא לא טיפוס דברן. אבל אמרתי לו, גם בהופעה עצמה, שאני שמח שהוא נמצא כאן ותודה שהוא חזר אלינו".הרגשת שהוא נבוך מתשומת הלב שהוא מקבל בהופעה שלך?"תראה זה דבר לא קל, קודם כל הוא היה בשבי חמש שנים ופתאום הוא בא וכולם נופלים עליו. הוא בן אדם מאוד מופנם וסגור. אני חושב שזה מאוד קשה לקבל את זה - להיות בן אדם מפורסם ולקבל את זה בבום זה לא קל. זה מאוד מסנוור וצריך להסתגל לזה. אני חושב שזה קצת נפל עליו. אבל אין מה לעשות, הוא צריך לקבל את זה".

כתבות מומלצות

עוברת אורח ליד מתקן למסכות נגד קורונה ב הרצליה

A woman walks past a stack of used and discarded surgical masks hanging allong a fence in Israel's Mediterranean coastal city of Herzliya on January 3, 2022. (Photo by JACK GUEZ / AFP)

מסכה מסכות
קורונה
הקורונה
וירוס
נגיף
מגיפה
מגיפת
מגפה
מגפת
מחלה
בריאות 
עולמית
corona
coronavirus disease 2019
coronavirus disease 2020

קוביד
COVID 19
COVID-19

מיליון כניסות בשבוע: ההצלחה המפתיעה של אתר נתוני הקורונה של משרד הבריאות

נעה אילן, "דואט", 2020

צפיתי, האזנתי, התקרבתי, צילמתי, עליתי וירדתי 4 קומות. לא הבנתי

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט