רובין גיב מלהקת הבי ג'יז הלך לעולמו

חבר להקת הבי ג'יז, רובין גיב, מת אמש בגיל 62 ממחלת הסרטן. מותו מצטרף לשורה של טרגדיות משפחתיות שפקדו את האחים גיב לאורך השנים

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

רובין גיב מת אמש בגיל 62 לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן. גיב היה חלק מלהקת הבי ג'יז יחד עם שני אחיו מוריס ובארי. השלושה הפכו לאייקונים של מוזיקת הדיסקו ויצרו להיטי ענק כמו "Staying Alive", "Night Fever" ו- "Tragedy". שירי הדיסקו הקליטים של הטריו אופיינו בקולות הפלצט הגבוהים שהשתלבו יחד בהרמוניה לקצב הדיסקו.

האחים גיב נולדו באנגליה אבל גדלו באוסטרליה, הם החלו את הקריירה המוזיקלית שלהם בשנות ה-60 באוסטרליה ועברו ב-67' לפתח אותה באנגליה. עבודתם על פסקול הסרט "Staurday Night Fever" משנת 77', בכיכובו של ג'ון טרבולטה הצעיר, הזניק את השלישייה לתודעה העולמית. האלבום נשאר פורץ דרך במוזיקה הפופולארית, והפך לציון דרך בו מוזיקת הדיסקו נכנסה למיינסטרים המוזיקלי. האחים גיב כתבו והפיקו אלבומים רבים עבור אמנים אחרים, ביניהם: ברברה סטרייסנד, דיאנה רוס ודולי פרטון.I Started a Joke:

אחיו התאום, מוריס גיב, מת ב-2003 מהתקף לב. אחיהם הצעיר ביותר של הבי ג'יז - אנדי גיב, שנהנה מקריירת סולו נפרדת מהלהקה, נפטר ב-88' בגיל 30 כתוצאה מזיהום בלב. כתוצאה מהטרגדיות המשפחתיות החליט רובין גיב להפוך לצמחוני ולהמנע מאלכוהול. לאחר מותו של מוריס הכריזו האחים כי הלהקה תצא לגימלאות. רובין הותיר מאחוריו אישה וארבעה ילדים.טרגדיה:

כתבות מומלצות

גדי סוקניק

גדי סוקניק: "ח"כי הליכוד פחות אינטליגנטים מאלה של יש עתיד"

המכללה האקדמית הדסה בירושלים, ב-2020. לדברי פרופ' חנה הרצוג, "נשים הן הנפגעות העיקריות מהתקנונים"

במסלולים לחרדים במוסדות אקדמיים דורשים מנשים לבוש צנוע

"כמו במזון, הכליות מפקחות על מצב המים ומווסתות את ריכוזם של החומרים השונים בתוכם"

כמה זמן עובר מהרגע ששותים ועד שמשתינים?

"בלאק-פון". הכל מוכר ולא לטובה

יוצרי סרט האימה הזה משתמשים בצורה הכי עלובה של הבהלה

נעל שנמצאה בחפירות. החוקרים משתמשים בשיטות ובכלי עבודה מעולם הארכיאולוגיה

נעלי ילדים וכלי אוכל נמצאו בבונקר של מפקד מרד גטו ורשה אנילביץ'