טריילר: אסף אבידן והמוג'וז מתועדים בסרט חדש

אבידן והמוג'וז תיעדו לסרט את שלוש השנים האחרונות לפעילות הלהקה, שנים שהיו גם הכי מצליחות שלה. הסרט יוקרן ביוני, היום יוצא טריילר ראשון מתוכו

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

סרט "רוקומנטרי" חדש עומד לצאת בישראל. הסרט Final Stages מתעד את שלוש השנים האחרונות לפעילות אסף אבידן ולהקת המוג'וז. הסרט עוקב אחר הלהקה בין השנים 2009 ועד 2011, במהלך חמישה סיבובי הופעות בהם ביקרו ב-15 ארצות (באירופה, צפון אמריקה, אסיה וישראל) והופיעו מעל ל-300 פעמים. את הסרט הכין אורי בהט, בוגר בצלאל ו- ,San Francisco Art Instituteשגם צילם והתלווה ללהקה במהלך כל אותה תקופה.

» איך מסתדר אבידן ללא המוג'וס?» איך נשמע הפרויקט החדש של רן ניר?פסקול הסרט יורכב מביצועים חיים לשירי הלהקה מתוך אלבום הבכורה שיצא ב-2008 ואלבומה השני, "Poor Boy Lucky Man", שיצא שנה לאחר מכן והופץ על ידי חברת סוני קולומביה באירופה. הסרט גם עוקב אחר הלהקה מאחורי הקלעים ובכל השלבים שסובבים את סיבובי ההופעות: בשדות התעופה, בבתי המלון ובראיונות לתקשורת המקומית. הסרט מבטיח ללכוד את ימיה האחרונים של הלהקה ואת הדילמות של הפירוק. Final Stages יוקרן לראשונה ב-22 ליוני בקולנוע "גת" בתל-אביב. האיש והשלייקס. טריילר הסרט:

כתבות מומלצות

מפגינות התומכות בזכות להפיל מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון, היום

בארה"ב תומכים בחופש, עד שזה מגיע לגוף האישה

במחקר נמצא

מחקר: חוש הריח משחק תפקיד בבחירת חברים חדשים

תומכים בזכות להפיל ומתנגדיהם מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון, היום

מה המשמעות של ביטול פסיקת "רו נגד וייד" ומדוע זה נעשה עכשיו?

ג'קי לוי

"הדביקו לי דימוי של ירושלמי. זרמתי עד שהבנתי שאנשים מאמינים בזה"

מפונים ממריופול לצד בדלנים פרו־רוסים בכפר בזימנה, בחודש שעבר. חלק מהפליטים נשלחו לסיביר

הם פונו מאזורי המלחמה לשטחי רוסיה. הבעיה: לא כולם רוצים להיות שם