דני סנדרסון יסגור את אירועי לילה לבן במופע זריחה

גם נובל ווג, ריף כהן ושממל יופיעו ברחבי תל אביב במסגרת אירועי הלילה הלבן ב-28.6. מסיבות יערכו גם ב"אוזן השלישית" והבר הקואופרטיבי "בר קיימא"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הלילה הלבן בתל אביב, שיערך ביום חמישי ה-28.6, יסתיים במופע זריחה מיוחד של דני סנדרסון. עדיין אין פרטים סופיים על המופע, אבל הוא ככל הנראה יערך בחוף הצוק, שם התקיימו מופעי הזריחה בשנים קודמות. סנדרסון יחתום את רצף אירועי התרבות המתוכננים על ידי עיריית תל אביב, ביניהם: הופעות בנמל יפו, אירועי "רעש לבן" בסינמטק תל-אביב, ומרתון פסי קול החל מהשעה חצות בסניף האוזן השלישית. מלבד הופעתו המסקרנת של סנדרסון, תופיע בכיכר ביאליק להקת הבוסה נובה הצרפתית נובל ווג במופע חגיגי המשלב את הקונספט העיצובי של מעצב העל ז'אן שארל דה קסטלבז'ק, שיתקיים בכיכר ביאליק.

» לילה לבן 2012 - כל הפרטים ריף כהן תופיע בדק הצפוני של נמל יפו, לצד הלהקות שממל, חלאס וקבוצת זיק עם המופע "קוקוצו" בנמל. ברחבת הסינמטק של תל אביב יתקיימו אירועי "רעש לבן", בו יופיעו חמש להקות צעירות אותן יבחרו הגולשים בפייסבוק. באוזן השלישית יתקיים מרתון פסי הקול בו ישולבו הופעות חיות של שירים מתוך סרטים, קריוקי להמונים, הקרנות מיוזיקל ברצף ומבצעים ליליים בחנות. גם תושבי פלורנטין ודרום תל אביב לא ישארו מקופחים, כאשר הבר הקואופרטיבי "בר קיימא" ישיק את פעילותו במסיבה בה ינגנו דיג'ייז מתחנת הרדיו קול הקמפוס.