ויטני יוסטון זכתה למחווה מרגשת בטקס ה-BET

ניקי מינאז', ביונסה וכריס בראון זכו בפרסים הבולטים של טקס ה-BET אבל למירב תשומת הלב זכתה המחווה ליוסטון שכללה ביצוע חי של אימה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

אמש בטקס פרסי ה-BET (Black Entertainment Television) זכרה תעשיית המוזיקה האמריקאית את הזמרת וויטני יוסטון, שהלכה לעולמה בתחילת השנה ב-11 לפברואר, שעות ספורות לפני טקס פרסי הגראמי. את הטקס הנחה השחקן סמואל ל.ג'קסון והפרסים ניתנו לביונסה שזכתה בפרס זמרת האר אנ' בי, כריס בראון זכה בפרס זמר האר אנ' בי, ניקי מינאז' זכתה בפרס זמרת ההיפ-הופ הטובה ביותר, וג'יי זי וקניה ווסט זכו בפרס ההרכב הטוב ביותר על The Throne ובווידאו השנה לקליפ שירם "Otis". את מירב תשומת הלב של הקהל תפסה המחווה המרגשת ליוסטון שליוותה את הערב. מריה קארי, שזכתה בעבר יחד עם יוסטון בפרס האוסקר על דואט שנכלל בפסקול הסרט "נסיך מצרים" (98'), פתחה את המחווה בדברים: "יצא לנו באמת להכיר כבני אדם, לא כדיוות". קארי סיפרה כי בפעם האחרונה שבילתה עם יוסטון הייתה בלונדון לפני כשנה. "אני מתגעגעת לחברתי, ואני מתגעגעת לשמוע את קולה ואת צחוקה, אבל המוזיקה תמיד תישאר". הזמרות מוניקה וברנדי עלו לבמה כדי לבצע מחווה מוזיקלית וביצעו את להיטיה של יוסטון: "I'm Your Baby Tonight" ו-"I Wanna Dance With Somebody". אימה של הזמרת המנוחה, סיסי יוסטון, עלתה לבמה אף היא וריגשה את הקהל בביצוע גרסת כיסוי ל-"Bridge Over Troubled Water" של סיימון וגרפונקל.

"הכרנו כבני אדם, לא כדיוות", מריה קארי על וויטני יוסטון:

כזכור בפרואר השנה נמצאה יוסטו מחוסרת חיים באמבטיה בחדר מלון בברלי הילטון. בבדיקות לאחר המוות נמצא כי לזמרת היה קוקאין בדם וכי היא נמצאה שרועה עם הפנים לכיוון מטה עם אף מדמם. יוסטון היתה בת 48 במותה.