וידאו: הרגעים הבהירים של שי להב ושי להב

להב העיתונאי ולהב המוזיקאי משתפים פעולה באופרת רוק חדשה בשם "משחק באש", שעלתה בתיאטרון הפרינג' באר שבע. הבוקר יוצא קליפ ראשון לסינגל "רגעים בהירים"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

כבר למעלה מעשור, שזהות השמות של שי להב העיתונאי ושי להב המוזיקאי יוצרת בלבול מוחלט בתוך הברנז'ה המוזיקלית. בימים אלו, שני השי להבים החליטו לשתף פעולה ביצירה משותפת, אופרת הרוק משחק באש, שלהב העיתונאי כתב, ולהב המוזיקאי הלחין ומבצע.» משחק באש - כל הפרטים

האופרה מספרת את סיפורו של גבר בן 40, בורגני שמח בחלקו, שמתחיל להרגיש פתאום עקצוצים בכל הגוף. בעיקר בלב. כוח פנימי לא מוכר גורם לו לשבת כל לילה מול המחשב, ולכתוב פתאום שירים. חרוזים עצובים, מרירים, שאין לו מושג מאיפה נפלו עליו. אלא שבתוך זמן קצר, השירים מגשימים את עצמם. הגבר מואס באשתו ואם ילדיו, עוזב את הבית לטובת בחורה צעירה ופראית, מבין מיד שעשה טעות פטאלית וחוזר הביתה עם זנב בין הרגליים. סוף. לא טוב, לא רע. ובטח לא סופי.

"משחק באש", בהפקת תיאטרון הפרינג' באר-שבע, הוא חיבור של להקה חיה ושחקנים על הבמה. הלהקה כוללת את שי להב (שירה וקלידים), אריאל פוליאקוב (גיטרה חשמלית), יובי חייבי (תופים) ויפעת נח להב (קולות וכלי הקשה). השחקנים הם ניסו כאביה המגלם את הגבר וצהלה מיכאלי המגלמת את אשתו. את ההצגה ביים יואב מיכאלי. ההצגה יצאה לדרך בחודש יוני בבאר שבע, ותגיע לתל אביב ב-16 ביולי, תשע בערב, במועדון צוותא. בקיץ ייצא אלבום שיכלול את המחזה המודפס ועשרה משירי המחזה, בהפצת היי פידליטי. מתוך האלבום יצאו כבר הסינגלים "אות חיים" ו"רגעים בהירים". הבוקר יוצא גם קליפ לשיר "רגעים בהירים". בימוי וצילום: רם גיל. עריכה: רפי פרח.