ג'יזס אנד מארי צ'יין בדרך לישראל

הרכב הרוק הסקוטי יגיע באוקטובר לשתי הופעות בבארבי תל אביב

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הרכב הרוק האלטרנטיבי ג'יזס אנד מארי צ'יין יגיע לשתי הופעות במועדון הבארבי בתל אביב ב-18-19 באוקטובר. ההרכב, שהיה פעיל בשנות ה-80, חזר לפעילות ב-2007 לאחר למעלה מתשע שנים בהן לא הופיע, לסדרת הופעות. יריית הפתיחה לקאמבק הייתה על במת פסטיבל קואצ'לה מול 10,000 מעריצים שרופים. באותה הופעה אף הצטרפה אליהם השחקנית סקרלט ג'והנסון לשירJust like Honey שהיה שיר הסיום בסרט "אבודים בטוקיו". לאחים ג'ים וויליאם ריד, מקימי הלהקה, מצטרפים הגיטריסט ג'ון מור, פיל קינג (LUSH) על הבס ובריאן יאנג על התופים (The Posies). » ג'יזס אנד מארי צ'יין בישראל - כל הפרטים

הלהקה הוקמה ב-1984 בפאתי גלאזגו עם הבאסיסט דאגלס הארט והמתופף מורי דלגליש (שהוחלף במהרה על ידי בובי גילספי, לימים סולן פריימל סקרים). לקראת סוף 1984 הפכה הלהקה לסנסציה בין לילה ברחבי בריטניה בעקבות צאת הסינגל 'Upside Down'. הופעותיהם ארכו 20 דקות ובדרך כלל הסתיימו במהומה. הסינגל השני שיצא, You Trip Me Up, כבר הפך את הנוסחה למושלמת והוביל לאלבום הבכורה ב- 1985, Psychocandy שעטף שירי פופ מתקתקים ופשוטים בפאז מזמזם של גיטרה. לאחר שנתיים של שקט יחסי שבה הלהקה עם האלבום Darklands שהיה מעבר דרמטי בגישה שחשפה את הפופ במערומיו. לאחר שחתמו בלייבל Sub Pop הם חזרו ב-1998 עם האלבום Munki, וויליאם ריד עזב את הלהקה באמצע מסע הופעות, וב-1999 הלהקה התפרקה רשמית. מי שחתום על הבאתם לישראל הם המון ווליום בשיתוף עם הזאפה.

כתבות מומלצות

עוברת אורח ליד מתקן למסכות נגד קורונה ב הרצליה

A woman walks past a stack of used and discarded surgical masks hanging allong a fence in Israel's Mediterranean coastal city of Herzliya on January 3, 2022. (Photo by JACK GUEZ / AFP)

מסכה מסכות
קורונה
הקורונה
וירוס
נגיף
מגיפה
מגיפת
מגפה
מגפת
מחלה
בריאות 
עולמית
corona
coronavirus disease 2019
coronavirus disease 2020

קוביד
COVID 19
COVID-19

מיליון כניסות בשבוע: ההצלחה המפתיעה של אתר נתוני הקורונה של משרד הבריאות

נעה אילן, "דואט", 2020

צפיתי, האזנתי, התקרבתי, צילמתי, עליתי וירדתי 4 קומות. לא הבנתי

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט