סרבני האולימפיאדה: איפה היו דיויד בואי והסטונס?

מארגני הטקס חשפו כי ניסו לשכנע את בואי לשבור את תענית ההופעות שלו על במת האולימפיאדה, אולם ללא הועיל. מי עוד סירב להשתתף בטקס היוקרתי?

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

דיויד בואי דחה הצעה להופיע בטקס הנעילה של המשחקים האולימפיים בלונדון. בואי התבקש לסיים את הטקס בביצוע לשירו המפורסם "Heroes", אבל הוא החליט לוותר על ההזדמנות להופיע מול קהל עולמי של מאות מיליוני אנשים. » האיש שנעלם מהעולם: דיויד בואי בן 65

היום (שלישי) נודע כי מארגני מופע הנעילה, שעלותו מוערכת בכ-15 מליון פאונד, ניסו לשכנע גם את להקת הרולינג סטונס, קייט בוש ולהקת הסקס פיסטולז להופיע הטקס הנעילה, אך כולם סירבו להיות חלק מהמעמד. דיוויד בואי (65), לא יצא לסיבוב הופעות ולא הקליט מאז 2004, ולא עלה על במה משנת 2006. לכן הניסיון לשכנע אותו להופיע היה שאפתני במיוחד מצד המארגנים. למרות שבואי מנהל מקרוב את הדימוי התקשורתי שלו, הוא מסרב באופן שיטתי לכל בקשה להופיע בפומבי. מעריצים של הזמר נאלצו להסתפק בטקס הנעילה של האולימפיאדה בשימוש בלהיטו משנת 80', "Fashion", בזמן תצוגת האופנה של קייט מוס ונעמי קמפבל.

גם להקת "The Who", שכן הופיעה בסוף הטקס עם מחרוזת משיריהם הגדולים, סירבה פעמיים להצעה. אך לבסוף החליטה להופיע בגלל הפוטנציאל האדיר לקבל חשיפה לפני יציאה לסיבוב הופעות בארצות הברית. המופע שנערך כשלוש שעות כלל איחוד של להקת הספייס גירלז והופעות של Take That ו-Elbow.