הדר זילברשטיין, עכבר העיר

יום חמישי

אמן הבלוז המוערך רוברט בלפור מגיע לבארבי בתל אביב להופעה חד פעמית. בלפור הוא תזמורת של איש אחד ואינו זקוק לליווי של נגנים לצידו. שיריו ונוכחותו הבימתית של בלפור, הם צוהר של ממש אל שורשי הבלוז ויוצרים חוויה מוזיקלית חזקה וייחודית. כיליד אזור הגבעות של צפון מיסיסיפי, ספג רוברט בלפור מינקותו את הבלוז השורשי, הכפרי והבלתי מבוית שניגן לו אביו וניגנו שכניו וחבריו. במשך שנים רבות ניגן בלפור ברחובות ממפיס והמשיך את המסורת הארוכה והמפוארת של בלוז מפינות הרחוב ועד אולמות קונצרטים ובמות אצטדיונים.

» רוברט בלפור בהופעה, חמישי 23.8, 21:30. בארבי תל אביב, קיבוץ גלויות 52, תל אביב

ליאור נרקיס מגיע לאמפיתאטרון קיסריה עם שירים מתוך אלבומו החדש וה 13 במספר "אם תרצי". לצד השירים החדשים נרקיס ישיר את להיטיו ואלבומיו הקודמים.

» ליאור נרקיס בהופעה, חמישי 23.8, 20:45. אמפתיאטרון קיסריה

כנסיית השכל חוגגת עשרים שנה לפעילותה בהופעה חגיגית עם התזמורת האנדלוסית של אשקלון. מופע המשלב בין להקת רוק אותנטית, לתזמורת קלאסית - ערבית, עם אורחת מיוחדת: ריף כהן.

» כנסיית השכל בהופעה, חמישי 23.8, 21:00. זאפה אמפי שוני

אלבום חדש והופעה בקיסריה. ליאור נרקיס:

יום שישי

יורגוס דאלארס, גדול זמרי יוון מגיע לישראל להופעה עם אורחת מיוחדת: אחינועם ניני. אל המופע של יתלוו שני זמרים יוניים ותזמורת של 10 נגנים. דאלארס נחשב לאחד האמנים המובילים במוסיקה היוונית, מאז החל להופיע בגיל 16 תחילה עם אביו, הזמר המפורסם לוקאס דאלארס ואחר כך כסולן. דאלארס שר בכל הסגנונות של המוסיקה היוונית, לצד קלסיקות, אופרות באיטלקית ושירים דרום אמריקאים.

» יורגוס דאלארס בהופעה, שישי 24.8, 22:30. בריכת הסולטן, גיא בן הינום, ירושלים

"נערה ממש אוצר" הוא מופע מוזיקלי המבוסס על סיפור חייו ושיריו של הזמר אריס סאן בעיבודים חדשים. אריס סאן היה לאמן הישראלי הראשון שהביא את הזמר היווני הים תיכוני לישראל. בין המשתתפים בערב המחווה: נגן הבוזוקי והזמר איזאקיס, משה בן עמי באקורדיון, אלי בן שושן בתופים וכלי הקשה, מני אליהו על גיטרה חשמלית, שגיא פינקלמן בבס וחלק מנגני ההרכב המקורי שניגן עם אריס סאן.

»נערה ממש אוצר - ערב מחווה לשיריו של ארי סאן, שישי 24.8, 22:00. זאפה הרצליה, מדינת היהודים 85, הרצליה

מארח את אחינועם ניני. יורגוס דאלארס:

יום שבת

אירועי לילות יפו 2012 התקיימו בכל יום שבת בחודשיים האחרונים, ביפו העתיקה. במופע הסוגר את לילות יפו 2012 תופיע להקת הפאנק פאנקנשטיין יחד עם זמרת הגרוב וחברה ותיקה של הלהקה - קרולינה. פאנקנשטיין הוא הרכב גרוב המונה 8 נגנים שעד היום הוציא שני אלבומים. במופע הקרוב יבצעו את השירים המוכרים לצד הצצות לאלבום החד שבדרך.

» פאנקנשטיין בהופעה מארחים את קרולינה, שבת 25.8, 21:00. גן הפיסגה, יפו

מירי מסיקה מגיעה לכיכר העירייה בראשון לציון, להופעה פתוחה לקהל הרחב עם שלל להיטיה מאלבומיה הקודמים לצד שירים מאלבומה האחרון "מלך". ילוו את מסיקה על הבמה: הפקה מוסיקלית, פסנתר וקלידים - אורי זך, גיטרות - יניב דדון, גיל לואיס, בס - מיקי ורשאי, כלי הקשה - אמיר פינטו, תופים - תומר צדקיהו ובצ'לו - מאיה בזיצמן.

» מירי מסיקה בהופעה, שבת 25.8, 21:15. כיכר העירייה, הכרמל 20, ראשון לציון

תופיע בכיכר העירייה של ראשון לציון. מירי מסיקה:

.