מעידן רייכל ועד אביב גפן: ההופעות המומלצות של סוף השבוע

וגם: אמיר דדון בבארבי, יזהר אשדות מארח את תיסלם בשוני, אסף אבידן בירושלים ושבק ס' משיקים אלבום חדש

הדר זילברשטיין ,עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדר זילברשטיין ,עכבר העיר

יום חמישי

עידן רייכל ממשיך בסיבוב הופעותיו בעקבות אלבומו האחרון "הביתה, הלוך חזור", ומגיע לבריכת הסולטן. אלבומו האחרון הוא אלבום משולש ובו 38 שירים בהם משתתפים למעלה מ-40 מוזיקאים מהארץ ומהעולם. המופע מלווה את הפרוייקט החדש חוצה תרבויות, ארצות וז'אנרים מוזיקליים ומשלב השפעות מתרבויות שונות: אתיופיות, ים תיכוניות, מרוקאיות, ספרדיות וכמובן - ישראליות.

» עידן רייכל בהופעה, יום חמישי 13.9 בשעה 20:30. בריכת הסולטן, ירושלים.

אמיר דדון מגיע לבארבי תל אביב בהופעה המלווה את אלבום הבכורה הנושא את שמו, בהפקתו המוזיקלית של גיל סמטנה. דדון פרץ לתודעה בעקבות השיר "שאריות של החיים" שביצע במסגרת הפרוייקט של עידן רייכל. בהופעה יבצע דדון את שיריו מאלבום הבכורה, לצד הסינגל האחרון שהוציא "לא סתם" מתוך האלבום השני, שבדרך.

» אמיר דדון בהופעה, יום חמישי 13.9 בשעה 21:30.בארבי תל אביב, קיבוץ גלויות 52

אמיר דדון מבצע את השיר "לא סתם":

יום שישי

שבק ס', שוב בהרכב מלא, משיקים את אלבום האולפן החמישי שלהם "פרה פרה", בהופעה חגיגית בבארבי. ההופעה החדשה מאופיינת בקו מוזיקלי רוקיסטי לצד שירי החריזה והביטים שמאפיינים את השב"ק. על הבמה: מוקי, נמרוד רשף, מירו, חמי, פלומפי ופילוני.

» שב"ק ס' בהופעה, יום שישי 14.9 בשעה 21:30. בארבי תל אביב, קיבוץ גלויות 52

יזהר אשדות ולהקתו מגיעים לשוני עם המופע המלווה את אלבמו החדש "ערב בלי טלפון" ומארחים את להקת תיסלם. אשדות יבצע את השירים החדשים וכן את להיטיו מתקופת החברות בתיסלם, ומאלבומי הסולו שלו.

»יזהר אשדות מארח את תיסלם, יום שישי 14.9 בשעה 21:30.זאפה אמפי שוני, פארק ז'בוטינסקי ליד בנימינה

שב"ק ס' בסינגל החדש "פרה פרה":

יום שבת

אביב גפן מגיע עם להקת התעויוט לקיסריה למופע רוקנ'רול מלא. בהופעה יבצעו שירים מכל תקופות הקריירה של גפן ו -12 אלבומי האולפן שלו. על הבמה: ירון מיטלמן - פסנתר, קלידים, פנדר רואדס וקולות, הראל בן עמי - גיטרה חשמלית, גיטרה אקוסטית וגיטרה לזלי, תומר צדקיהו - תופים וטמבורין ושלומי צידקי בגיטרת בס.

» אביב גפן בהופעה, יום שבת 15.9 בשעה 20:45. אמפיתיאטרון קיסריה

לאחר שנפרד מלהקת המוג'וס ויצא באלבום סולו ראשון, "Different Pulses", מגיע אסף אבידן לזאפה ירושלים עם הופעה חשמלית חדשה בליווי הרכב נגנים חדש. על הבמה: קרני פוסטל בצ'לו, תום דרום על הקלידים, חגי פרשטמן בתופים ומיכל בשירי בקולות ופרקשן. בהופעה שירים חדשים מאלום הסולו לצד עיבודים חדשים לשריו המוכרים.

» אסף אבידן בהופעה, יום שבת 15.9 בשעה 22:00. זאפה ירושלים, דרך חברון 28

אסף אבידן מבצע את שירו "Different Pulses":