הדר זילברשטיין, עכבר העיר

יום ראשון

אמן הגיטרה והמלחין הברזילאי קריוקה רונאלדו פרייטס חוזר לישראל בפעם השלישית להופעה עם ההרכב שלו - טריו קריוקה. לצד פרייטס חברים בטריו עומר גונן-האלה (חליל, ישראל) ולואיס קרלוס גאלו (כלי הקשה, ברזיל). המופע של הטריו משלב שירה ומקצבים על טהרת המסורת הבריזלאית עם דגש על מוזיקת הג'אז. הטריו עצמו נולד מתוך שיתוף פעולה חד פעמי, אשר סוחף בשנים האחרונות במות רבות ברחבי העולם.

» טריו קריוקה בהופעה, יום ראשון 23.9 בשעה 21:00. מועדון האזור, הרכב 13, תל אביב

הזמר והשחקן יונתן רוזן משיק את אלבומו השני "ער" עליו עבד בשנתיים האחרונות, עם סיבוב הופעות חדש והופעה חגיגית במיוחד. בהופעה יארח את אושרי כהן ויהלי סובול, ויחד השלושה יבצעו משיריו החדשים של רוזן לצד שירים של אחרים בביצועים מיוחדים וחד פעמיים.

» יונתן רוזן בהופעה, יום ראשון 23.9 בשעה 22:00. זאפה תל אביב, ראול ולנברג 24

הזמרת מיקה שדה חוברת לאחיה אורי שדה ולעמית שגיא, ויחד השלושה מעלים מופע מחווה ללהקת רדיוהד ולאלבומה המצליח Ok Computer שיצא בשנת 1997. במופע יבצעו השלושה את האלבום מתחילתו ועד סופו, בפרשנות משלהם.

» ערב מחווה ל - Ok Computer של רדיוהד, יום ראשון 23.9 בשעה 22:30. אוזןבר, קינק ג'ורג' 48, תל אביב

האזינו לטריו קריוקה בהופעה:

יום שני

ערן צור מגיע לבאר שבע להופעה אקוסטית המלווה את אלבומו הרביעי "כל מה שאנושי". צור יבצע שירים מאלבומו האחרון, לצד שירים מאלבומיו הקודמים ומהשירים של ההרכבים בהם היה חבר כמו כרמלה גרוס ואגנר וטאטו.

» ערן צור בהופעה, יום שני 24.9 בשעה 21:00. עשן הזמן, רינגלבלום 86, באר שבע

דיאנה גולבי מגיעה לאוזןבר להופעת טרום השקה לאלבום הבכורה שלה שייצא בחודשים הקרובים. גולבי תבצע שירים מקוריים בביצועים אקוסטים ואינטימיים לצד שירים של אחרים. לצידה על הבמה: רועי בוקרס ואביב בן עזרא מלווים בגיטרה.

» דיאנה גולבי בהופעה, יום שני 24.9 בשעה 20:30. אוזןבר, קינג ג'ורג' 48, תל אביב

האזינו לערן צור בשיר בעין הסערה: