בדרך לפריז: ריף כהן הוחתמה ביוניברסל

הוחתמה בלייבל Az Records, השלוחה הצרפתית של "יוניברסל". בנובמבר יופץ בצרפת הסינגל A Pais ובמרץ יצא האלבום המלא

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הזמרת ריף כהן רושמת הישג מרשים נוסף בקריירה המוזיקלית שלה. היום נודע כי כהן הוחתמה על חוזה אמן בינלאומי באמצעות "Az Records", שלוחה צרפתית של חברת "יוניברסל. בין האמנים המופצים על ידי AZרקורדס ניתן למצוא את הרולינג סטונס, U2, איימי ויינהאוס, סיזר סיסטרס וה"יה יה יז".

במסגרת הסכם ההפצה יצא אלבום הבכורה של כהן, "A Paris" (שיצא בישראל במהלך הקיץ האחרון), וכמו כן יצאו בלליבל גם שני אלבומיה הבאים. הסינגל הראשון שיופץ תחת הלייבל יצא כבר בחודש נובמבר הקרוב, בעקבותיו יופץ אלבום הבכורה בחודש מרץ 2013 בצרפת ולאחר מכן ברחבי אירופה. את ההפצה תלווה כהן בסיבוב הופעות. » ריף כהן בהופעה - כל הפרטים» ביקורת אלבום: עולם הניגודים של ריף» חוזים בינלאומיים: האם השמיים באמת הגבול? כהן פרצה לתודעה בזכות קליפ שהפיקה וביימה עצמאית לשיר A Paris והעלתה ליו טיוב. הצלחתו של הקליפ משכה את תשומת ליבו של מנהל הלייבל AZ, קרוזר ג'וליאן. ג'וליאן הגיע בשבוע שעבר לישראל על מנת לפגוש את כהן ומנהלתה, לאחר מכן נחתם חוזה בין הגורמים בו סוכם כי הלייבל שג'וליאן עומד בראשו ילווה את הזמרת בשנים הקרובות על מנת לפתח לה קריירה הבינלאומית.

A Paris. ריף כהן:

"AZ מתגאים להכריז על ההחתמה של ריף כהן – ללא ספק אחת מהכוכבות העולות הבולטות בשמי המוזיקה העולמית", מסר קרוזר בזמן שהותו בישראל. "בגאונויותה, ריף משלבת פופ, רוק ומוזיקה אוריינטלית עד לכדי שלמות שבאה לידי ביטוי בעיבודים, בביצוע וכמובן בלחנים העוצמתיים. אנחנו מקבלים בברכה את ריף למשפחת יוניברסל". כהן תחגוג את החוזה בהופעה במועדון הזאפה תל אביב, בצהרי יום שישי הקרוב (ה-19 לאוקטובר).