עלתה ברשת: מיכל אמדורסקי מועמדת בתחרות מוזיקה אירופאית

שירה של אמדורסקי "תוציא את מה שיש לך" , מועמד בתחרות האינטרנטית Eurodanceweb בקטגוריית "שיר הדאנס הטוב ביותר באירופה לשנת 2012"

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הישג למיכל אמדורסקי (37) באירופה, שירה של אמדורסקי "תוציא את מה שיש לך" מועמד בקטגוריית פרס "שיר הדאנס הטוב ביותר באירופה לשנת 2012" בתחרות המוזיקה הוותיקה Eurodanceweb. התחרות האינטרנטית הוקמה בשנת 2001 על ידי תקליטנים מאיטליה ומלטה ומאז הפכה לפלטפורמה יעילה לקידום אמני דאנס ברחבי אירופה והמזרח התיכון. ב-2010 זכתה בתחרות הזמרת INNA מרומניה. שנה לאחר זכייתה הצליחה להעפיל לראש מצעד הסינגלים הבריטי עם "HOT", וצברה 75 מיליון צפיות בקליפ ביו טיוב.

עורך האתר של Eurodanceweb ציין לשבח את אמדורסקי ואמר כי "אנשי מפתח בתעשיית המוזיקה באירופה התרשמו ממנה מאוד, ועקבו אחרי מספר להיטי דאנס ששיחררה בשנים האחרונות וסימנו אותה כבעלת פוטנציאל גדול להצליח בשוק המוזיקה הבינלאומי". הסינגל מציין שיתוף פעולה עם הרכב הדאנס MAZE, אמדורסקי שאחראית למילים הלחינה יחד עם ההרכב את השיר שהופק ועובד על ידי רועי ימין וטל קרמן.

"מאוד התרגשתי לקבל את ההודעה על המועמדות", מסרה אמדורסקי. "במיוחד שימח אותי לדעת שהבחירה נעשתה על ידי עיתונאים ואנשי תקשורת מובילי דעת קהל בתעשייה העולמית. מזה שנים אני פועלת לקדם את מוזיקת הפופ/דאנס בישראל ולמרות שהיא זוכה למעט מדי חשיפה במדינתנו, בעולם פופ/דאנס הוא מותג מוביל ואני שמחה לייצג את ישראל ולהראות שגם מדינה כמו שלנו יכולה להיות מעצמת פופ/דאנס עולמית". ניתן להצביע לשיר דרך האתר.תוציא את מה שיש לך, מיכל אמדורסקי: