הקולקטיב בדרך לפסטיבל גלסטונברי

ההרכב הישראלי הכריז על הופעת פרידה בבארבי עם אורחים מיוחדים ויצא בקיץ הקרוב לסיבוב הופעות אירופאי שיכלול עצירה בפסטיבל הנחשב

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

בסוף השבוע האחרון אושר כי הקולקטיב ישתתפו בקיץ הקרוב בפסטיבל גלסטונברי הנחשב באנגליה. הנסיעה לפסטיבל תשולב בטור קייצי בפסטיבלים נוספים באירופה, שיאושרו בקרוב. בנוסף מתכננת הלהקה מופע פרידה חגיגי לסיבוב ההופעות שליווה את אלבומם Onwards. במופע יתארחו שלומי שבן, נינט טייב, מרינה מקסימיליאן בלומין ורד אורבך מרד בנד.» הקולקטיב בהופעה - כל הפרטים

האלבום "Onwards" הופק מוזיקלית על ידי המפיק האמריקאי כריס שואו (שעבד בעבר עם בוב דילן, ג'ף באקלי, שריל קרואו, וויזר ועוד) שהגיע ארצה במיוחד עבור המשימה. האלבום הוקלט בנגינה חיה של שבעת חברי ההרכב יחד ובין היתר נעשה בהקלטות שימוש בצעצועים אנלוגיים, הקלטה מתוך פסנתר כנף ומכמה מערכות תופים שנבנו מפסולת מתכתית, סימפולים של מתגי מזגן ושואבי אבק, ושימוש בכל חלל מהדהד אפשרי, מחדרי מדרגות נטושים ועד כנסיות מאולתרות של עובדים זרים. בהופעות שליוו את צאת האלבום, שיתפו חברי הקולקטיב פעולה עם אמנים שונים ביניהם בהם רונה קינן, הלהקות קולולוש ורמזיילך ועוזי פיינרמן.

פסטיבל גלסטונברי נחשב לפסטיבל הגדול באנגליה והוא מתקיים מדי שנתיים בסאמרסט. הפסטיבל שמתקיים מתחילת שנות ה-70 מארח את האמנים הגדולים בעולם. אמנם עוד לא יצאו הודעות רשמיות על הליינאפ הנוכחי אבל השמועות שמסתובבות ברשת מציינות את הרולינג סטונס, פול מקרטני, ארקטיק מאנקיז ובון איבר.

כתבות מומלצות

עוברת אורח ליד מתקן למסכות נגד קורונה ב הרצליה

A woman walks past a stack of used and discarded surgical masks hanging allong a fence in Israel's Mediterranean coastal city of Herzliya on January 3, 2022. (Photo by JACK GUEZ / AFP)

מסכה מסכות
קורונה
הקורונה
וירוס
נגיף
מגיפה
מגיפת
מגפה
מגפת
מחלה
בריאות 
עולמית
corona
coronavirus disease 2019
coronavirus disease 2020

קוביד
COVID 19
COVID-19

מיליון כניסות בשבוע: ההצלחה המפתיעה של אתר נתוני הקורונה של משרד הבריאות

נעה אילן, "דואט", 2020

צפיתי, האזנתי, התקרבתי, צילמתי, עליתי וירדתי 4 קומות. לא הבנתי

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט