מאוי דויז'ן ועד איזבו: ההופעות המומלצות לסוף השבוע

וגם: דניאל סלומון בהופעה אינטימית בקפה ביאליק, ערן צור מגיע לבארבי, מופע מחווה מיוחד ללהקת כוורת בתמנוע ועוד

הדר זילברשטיין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדר זילברשטיין, עכבר העיר

יום חמישי

אוי דויז'ן הם הרכב כלייזמר המנגן מוזיקה יהודית מזרח אירופאית בידייש ורוסית כפי שנוגנה בראשית המאה ה-20. הופעות ההרכב מאופיינות באווירה צבעוניית והיתולית בה משולבת גם מוזיקת פולק מקורית וייחודית הנוצרת על הבמה באווירת אילתור גמורה. על הבמה: אביחי טוכמן - קונטרבס, גרשון לייזרסון - שירה, כינור ותוף גדול, אסף תלמודי - אקורדאון, הנחיה ואייל תלמודי - קלרינט, תוף מרים וכפות.

» אוי דויז'ן בהופעה, יום חמישי ה-22.11 בשעה 21:30. אברם בר, יפו 97בכיכר הדווידקה ירושלים. מחיר: 30 שקלים.

דני גלבוע מגיע לתאטרון תמונע כשמאחוריו שני אלבומים עם ההרכב "משמרת הצניעות" ולפניו אלבום סולו שנכתב יחד עם המשורר מאיר גולדברג. בהופעה בתמונע יציג גלבוע ביצועים מיוחדים לשירי בלוז לצד שירים מאלבום הסולו שבדרך. על הבמה: דני גלבוע- שירה וגיטרה, עמרי להב- גיטרה חשמלית, אורן לץ- באס, רן קליין- תופים וניהול אומנותי: מאיר גולדברג.

» דני גלבוע בהופעה, יום חמישי ה-22.11 בשעה 22:00. תמונע, שונצינו 8 תל אביב. מחיר: 50 שקלים.

מגיעים לאברם בר בירושלים. אוי דויז'ן:

יום שישי

דניאל סלומון מגיע לקפה ביאליק עם המופע האינטימי "מאחורי השירים". בהופעה יבצע סלומון את שיריו המוכרים מארבעת אלבומי הסולו המצליחים כשהוא מנגן אך ורק על פסנתר. כך יוכל הקהל להינות מהגירסאות הראשוניות ביותר לשיריו של סלומון, כשהוא שר ומסביר על הליך יצירתם.

» דניאל סלומון בהופעה, יום שישי ה-23.11 בשעה 21:30. קפה ביאליק, ביאליק 2 תל אביב. מחיר: 60 שקלים.

תיאטרון תמונע מארח את המופע "אנשי הארון" - מופע מחווה מיוחד לציון 40 שנה לאלבום של להקת כוורת "סיפורי פוגי". על הבמה שישה מוזיקאים צעירים שהתגבשו לכדי הרכב חד פעמי שבצע את שירי האלבום במלואו בתוספת להיטים נוספים של כוורת והפתעות. על הבמה: יהונתן ליבוביץ'- שירה, גיל שפירא- גיטרות ושירה, אריאל פישר- גיטרות ושירה, יוני חיימוביץ'- בס ושירה, רני אבישר- קלידים ושירה ויונתן קפלן- תופים ושירה.

» אנשי הארון - מופע מחווה לאלבום "סיפורי פוגי", יום שישי ה-23.11 בשעה 22:30. תיאטרון תמונע, שונצינו 8 תל אביב. שעה: מחיר: 65/75 שקלים.

מופע מחווה לסיפורי פוגי. כוורת בהופעה:

יום שבת

במסגרת סדרת ההופעות החדשה "זה הזמן לשמוח" שמתקיימת בבית אבי חי שבירושלים בכל מוצאי שבת, תתארח השבוע להקת איזבו. איזבו מייצרים פיוז'ן של בריט רוק ודיסקו מתובלנים במוטיבים ערבים-ים תיכוניים ופסיכדליית שנות ה-60 ומבטיחים הופעה צבעונית ומרקידה במיוחד.

» איזבו בהופעה, יום שבת ה - 24.11 בשעה 22:00. בית אבי חי, המלך ג'ורג' 44 פינת רחוב קק"ל ירושלים. מחיר: 30-50 שקלים.

ערן צור מגיע לבארבי בתל אביב עם מופע רוק חשמלי המבוסס על השירים מכל תקופות הקריירה שלו. צור יבצע שירים מאלבומי הסולו לצד שירים של "כרמלה גרוס ואגנר" ו"טאטו". בהופעה יתארח על הבמה עמיר לב, ויחד יבצעו השניים שירים של שניהם בביצועים מיוחדים. מופע פותח: ממבס.

» ערן צור בהופעה, יום שבת ה- 24.11 בשעה 21:30. הבארבי, קיבוץ גלויות 52 תל אביב. מחיר: 80/90 שקלים.

יופיעו במסגרת "זה הזמן לשמוח" בבית אבי חי. איזבו: