סיבוב ההופעות של מדונה: הרווחי ביותר ב-2012

סיבוב ההופעות הנוכחי של מדונה מגיע לסיומו ומגזין "בילבורד" האמריקאי ממקם אותו בראש רשימת סיבובי ההופעות הרווחיים ביותר לשנת 2012.

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

גם בגיל 54 מדונה שומרת על כוחה בתעשיית המוזיקה. אמנם אלבומה ה-12 לא הצליח למכור בכמויות של כוכבי הפופ הצעירים כמו אדל, ליידי גאגא או ג'סטין ביבר, אבל סיבוב ההופעות החדש שלה MDNA הוא הרווחי ביותר לשנת 2012. סיבוב ההופעות שלה הכניס סכום משוער של 228.4 מיליון דולרים, כך מדווח מגזין "בילבורד" האמריקאי. כזכור, את סיבוב ההופעות פתחה הקבליסטית המפורסמת בחודש מאי בישראל והיא תסיים אותו בסוף השבוע הקרוב בדרום אמריקה.

התחרות הסמויה בין מדונה לליידי גאגא (26) הפכה לגלויה עם תחילת סיבוב ההופעות הנוכחי כאשר הכוכבת המבוגרת ביצעה את הלהיט "Born This Way" בגרסה משולבת עם להיטה שלה, "Express Yourself", על מנת לחשוף כיצד גאגא העתיקה ממנה את הלחן. גאגא עצמה ממוקמת במקום השישי ברשימת המופעים המצליחים עם סכום משוער של 124.9 מיליון דולרים. במקום השני בחמישייה הפותחת נמצא ברוס ספרינגסטין (63) עם מכירות כרטיסים בסך 199 מיליון, במקום השלישי נמצא האיש והחומה – רוג'ר ווטרס (69) עם 189 מיליון, במקום הרביעי נמצא מופע ההומאז' של סירק דה סוליי למייקל ג'קסון שהכניס 147.3 מיליון ולהקת קולדפליי סוגרת את החמישיה עם 147.2 מיליון.

לפתוח בארץ הקודש זה נגד עין הרע: