די ג'יי שאדו חוזר לישראל

אמן ההיפ הופ והפטיפונים, מגדולי וחשובי התקליטנים בעולם, ישוב ארצה בעוד מספר שבועות. שאדו צפוי לתת סט חד פעמי באומן 17 בתל אביב, בפני קהל מצומצם של 1,500 ברי מזל

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

הכינו את נעלי הריקוד - ג'וש דיוויס, המוכר יותר בשם הבמה די ג'יי שאדו, מגיע לישראל להופעה אקסקלוסיבית בפני קהל של 1,500 אנשים. האירוע יתקיים במועדון האומן 17 בתל אביב, ביום חמישי ה-7 במרץ. הבאתו ארצה, לאחר שכבר ביקר כאן בשנת 2010, היא יוזמה משותפת של פלאג הפקות ובר ה"דלי". מחירי הכרטיסים במכירה מוקדמת עומדים נכון לעתה על סכום של 189 שקלים, וניתן לרכוש אותם באתר הרשמי של בית ההפקות או בבר הדלי, ברחוב אלנבי 47 בתל אביב.

» די ג'יי שאדו בישראל - כל הפרטים» די ג'יי שאדו בישראל - הפעם הקודמתדי ג'יי שאדו הינו דמות מפתח בהתפתחות ההיפ הופ האינסטרומנטלי והאלטרנטיבי. הוא בעל אחד מאוספי התקליטים המעניינים והנדירים ביותר בעולם למעלה מ 60,000 תקליטים. אספנותו ומחקרו האין סופי אחר הברייק המושלם הפכו את עבודותיו כבר בתחילת דרכו למהפכניות. הפריצה הגדולה של שאדו הגיעה בשנת 1996 כאשר הוציא את אלבום האולפן הראשון והסנסציוני, שהציב אותו בחוד החנית של היפ הופ וזכה לביקורות נפלאות. דור שלם של נערי אינדי והיפ הופ כאחד גדלו והושפעו מההיפ-הופ האקספירמנטלי שמורכב כולו מסימפולים בלבד. בשנת 2001 זכה האלבום להיכנס לספר השיאים של גינס בהיותו "האלבום הראשון שכולו מסומפל" וכעבור 5 שנים אחר כך נכנס לרשימת "100 האלבומים הכי גדולים בכל הזמנים" של מגזין "טיים". במהלך הקריירה שלו שיתף פעולה עם אומנים רבים בניהם: ביסטי בויז ,מייק די, ריצ'ארד אשקרופט ותום יורק אך יחד עם זאת סרב לבימאים ואנשי קולנוע כאשר התבקש למסור את שיריו כפס קול לסרטים.טעימה אפשרית ממה שמצפה למי שיצליחו לשים ידיים על כרטיס: