בלעדי: שיר חדש לההרכב האלקטרוני קומפיוטר קאמפ

הרכב אינדי-אלקטרוני מדגים את זיקתו החזקה לטכנו והאוס בסינגל החדש "Heartbreaker" מתוך אלבום הבכורה שייצא בקרוב. השמעה בלעדית

הדר זילברשטיין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדר זילברשטיין, עכבר העיר

ההרכב האינדי-אלקטרוני קומפיוטר קאמפ, משחרר הערב (ה', 2.5) את "Heartbreaker" - סינגל שני מתוך אלבום הבכורה שלהם שעתיד לצאת בחודשים הקרובים. קומפיוטר קאמפ הם ניתאי בארי, נדוב ריבוא ונדב שפיגל, אשר חברו יחד לכדי הרכב ב-2010 במטרה למסד את אהבתם לרחבת הריקודים, בשילוב עם רצון עז להגדירה מחדש ולהפוך אותה למעט יותר אישית ויצירתית.

בשנת 2011 שחרר ההרכב אי.פי ראשון בשם "Tame" וב-2012 שוחררו גרסאות רמיקסים למיני אלבום. מאז הם לא מפסיקים לרגע - הקאמפס כבר הספיקו לחמם את ההרכב ליטל דראגון ואת די ג'יי ניקולאס ז'אר בביקוריהם האחרונים בארץ, ולספק את פס הקול לסדרתם של וניה היימן ורועי כפרי "בקיצור" המשודרת במסגרת העונה הנוכחית "ארץ נהדרת".

אלבום הבכורה של הקאמפס "Comfort and Fear", ייצא ממש בקרוב, ובנתיים הם נותנים לכם הצצה בלעדית לאיך נשמעת להקה אלטרנטיבית עם זיקה ממשית לטכנו והאוס. בסוף השבוע הקרוב (שישי, 3.5), יופיעו במסגרת פסטיבל יערות מנשה 2013, שם תלווה את ההופעה נטעלי פלדסמן במופע וידאו ארט קוסמופוליטי מקורי.

האזינו לשיר "Heartbreaker":