האזינו: סינגל חדש לאיה כורם

איה כורם משחררת את "מהנדסת מחשבים", סינגל שני מתוך האלבום הרביעי שבדרך, אותו הפיקה עצמאית יחד עם המוזיקאי אדם בן אמיתי. ויש אפילו משחק מחשב

הדר זילברשטיין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדר זילברשטיין, עכבר העיר

"מהנדסת מחשבים" הוא סינגל שני מתוך אלבום רביעי שעתיד לצאת בקיץ הקרוב לזמרת איה כורם. השיר החדש הוא שיר ציני ומעלה חיוך, על גברים, חלומות ויציריתיות. הסינגל החדש שוחרר בליווי משחק מחשב, ובמיני סייט מיוחד, בו איה כורם יוצאת למסע הרג משעשע במיוחד המסתיים, בטכניון בו למדה.

» איה כורם בהופעה - כל הפרטים

עד היום שיחררה כורם שלושה אלבומים. אלבום הבכורה שנשא את שמה ויצא בשנת 2006 מיקם אותה בראש האמנים המוכרים והמושמעים בישראל. אלבומה השני "שפה זרה" יצא ב-2008, ו"לאלף את הסוסים", אלבומה האחרון שוחרר ב-2011. בדומה לאלבום הקודם, גם את האלבום החדש הפיקה איה עצמאית, אך הפעם גם נכנסה למשבצת המפיקה המוזיקלית של יצירתה החדשה, לצד בן זוגה המוזיקאי אדם בן אמיתי.

מאיה: "'מהנדסת מחשבים' הוא שיר שנכתב על בחור אחד, שטען שיש לו בעיות קשות עם מחוייבות ואז הלך והתחתן עם מהנדסת מחשבים. השיר הוא למעשה הוכחה נוספת ללמה לא כדאי לצאת עם בחורות שכותבות שירים. הוא נכתב כבר לפני כמה שנים, אבל אלוהים יודע שלא פשוט להלחין שורות כמו 'מאזדה לבנה יפה בליסינג תפעולי'. אחרי הופעה בה ביצעתי את השיר, ניגש אלי אחד הקבועים, מהנדס מחשבים במקצועו, ואמר שזה אחלה שיר, אבל הוא די מעליב. וכך נולד הרעיון לפתוח אתר מיוחד לשיר ובו אני מוכיחה את חיבתי הרבה למגזר המהנדסות".האזינו ל"מהנסדת מחשבים":