האזינו: שיר חדש לדוד לביא

"שני חדרים" הוא סינגל שני מתוך אלבום הבכורה של לביא, החושף צד אישי בו הוא מתמודד עם ימי ילדותו ויחסיו הלא פתורים עם אלוהים

הדר זילברשטיין, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדר זילברשטיין, עכבר העיר

המוזיקאי דוד לביא שפרץ לתודעה כאחד המשתתפים הבולטים בעונה התשיעית של "כוכב נולד", משחרר הבוקר (ב', 20.5) סינגל חדש ואישי מתוך אלבום הבכורה שלו שעתיד לצאת בחודשים הקרובים. את השיר "שני חדרים" הקליט לביא בהפקתו המוזיקלית של צח דרורי והוא יוצא לאור כנקודת ציון בדרכו המוזיקלית והעצמאית הכוללת בין היתר הלחנה לסרטים.

» דוד לביא בהופעה - כל הפרטים

לביא: "את 'שני חדרים' כתבתי לפני מספר חודשים והוא מאד מיוחד לי. הנסיבות בהן הוא נכתב היו לא רגילות, כאלה שגרמו לי לחזור ליחסים הלא-פתורים שלי עם אלוהים של ימי ילדותי. עבורי אלוהים של אז שונה מאוד מהאלוהים של היום. בילדותי היו לי המון טענות ושאלות כלפיו, ומאד רציתי לעדכן אותו מה קורה איתי היום - לספר לו שגדלתי, שאני אחר, שאני מוכן לוותר על הכעס והעלבון שנאלצתי להתמודד איתם בחברה הלא פשוטה והדורשת (ובדיעבד הבנתי,המיוחדת) בה גדלתי. אני לא רגיל להתעמת עם הילד שבי, לרוב אני פשוט סולח לו. לכן הליך הדיוק בביצוע והפקת השיר היה לי לא פשוט. תהליך הדיוק הזה קרה תוך כדי תהליך ההקלטה, יחד עם המפיק צח דרורי, באולפן. צח דחף אותי, ברגישותו, לטפל בילד ההוא, לדבר איתו ולספר את סיפורו, גם אם ברמזים דקים".

האזינו ל"שני חדרים":

כתבות מומלצות

מנהיג מפלגת חוק וצדק ירוסלב קצ'ינסקי בוורשה, בפברואר

האיש החזק בפולין לעג לטרנסים: "אני לא ולדיסלב, מעכשיו אני זושה"

מפגינה בעד הזכות להפלות מחוץ לבית המשפט העליון בוושינגטון

לא להאמין, אבל בחשיכה הזאת אפשר בכל זאת למצוא נקודת אור

מתוך "אלביס". בלי גילויים סנסציוניים

כמי שהיה עד לתופעת אלביס בשנות ה-50, אני ממליץ על צפייה בסרט

Myvatn, Iceland

הרוחות כמעט העיפו אותנו, הנוף פיצה על הכל: טיול בצפון איסלנד

הזמרת תמר אייזנמן
תל אביב 
תא
תא
מוסיקה
מוזיקה

"אני לא בת 21 שבאה לכבוש את התפוח הגדול. באתי לתת בו ביס"