הופעות סופ"ש: מופע מחווה לאלביס פרסלי

באוזןבר מציינים 36 שנים למותו של "המלך" במופע מחווה עם כל הלהיטים, אביתר בנאי משיק את האלבום "יפה כלבנה", קרן פלס משיקה את האלבום הרביעי בהופעה כפולה ולהקת הבשורה משיקה את האלבום השני בלבונטין 7

ספיר יעקב, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ספיר יעקב, עכבר העיר

יום חמישי

אביתר בנאי משיק את אלבומו הרביעי "יפה כלבנה", ממנו יצא סינגל הנושא את שם האלבום. לאחר שנה של חיפוש בעולמו האישי והמוזיקלי, יוצא בנאי לסיבוב ההופעות המלווה את צאת האלבום, יבצע בנאי את השירים החדשים לצד הקלאסיקות המוכרות שלו.

מתי: 15 באוגוסט 2013, בשעה 21:30.איפה: אולם נוגה (תיאטרון גשר), תל אביב.כמה: 149 שקלים.למה: על עצמי, על העיר ועל אישה.

» אביתר בנאי בהופעה – לכל הפרטים

המסיבה של אתניקס חוזרת לאמפיתיאטרון קיסריה - חברי הלהקה יארחו את ארקדי דוכין, מיכה שטרית, זהבה בן ולירן דנינו. בין הלהיטים שיבוצעו: "ציפור מדבר", "קטורנה מסאלה", "כתם הפרי", "תותים", "היא לא תשוב", "עכשיו אני בבית" ושירים חדשים מהאלבום המצופה, שיצא בקיץ 2013.

מתי: 15 באוגוסט 2013, בשעה 21:00.איפה: אמפיתיאטרון קיסריה.כמה: 170-240 שקלים.למה: מסיבה ברמה קיסרית.

» אתניקס בהופעה – לכל הפרטיםרמי קלינשטיין במופע "סיטואציה מורכבת" המלווה את צאת האלבום המצופה שיצא במהלך קיץ 2013, ממנו יצא הסינגל "דרך כל האהבות". האלבום מציג פרק נוסף בדרכו המוזיקלית ובחייו של הזמר והיוצר, בו הוא משלב השפעות מוזיקליות ממזרח ומערב.

מתי: 15 באוגוסט 2013, בשעה 22:00.איפה: זאפה תל אביב.כמה: 135 שקלים.למה: האלבום שאחרי ריטה.

» רמי קליינשטיין בהופעה – לכל הפרטיםהאזינו לרמי קליינשטיין בשיר "דרך כל האהבות":

יום שישי

אוזןבר, פונדק אלביס והפורום הרשמי של מעריצי אלביס בישראל חברו להפקת ערב מחווה לאלביס פרסלי, לציון יום השנה ה-36 למותו. בין להיטיו של "המלך" שיבוצעו: "Jailhouse Rock", "in the ghetto", "Are You Lonesome Tonight" ועוד רבים. בהשתתפות: ערן "אלביס" לברון, תעני אסתר, Benedikt, rps surfers, ותקלוט של DJ hound dog לפני, בין ואחרי ההופעות.

מתי: 22:00.איפה: אוזןבר, תל אביב.כמה: 50 שקלים.למה: שירים אלמותיים לאבות ובנים.» מופע מחווה לאלביס פרסלי – לכל הפרטיםקרן פלס משיקה את אלבומה הרביעי "איך שהשמש תזרח", בהופעה כפולה בתיאטרון הלאומי. האלבום החדש מתאפיין בסאונד אינטימי ומרגש, ולצד השירים החדשים מתוכו תבצע פלס את מבחר להיטיה "אם אלה החיים", "איתי", "שמעון השכן", "מבול" ועוד, ושירים שכתבה לאחרים, ביניהם: "את" (הראל סקעת), "לשם" (מירי מסיקה).

מתי: 16 באוגוסט 2013, בשעות 14:00 ו-22:00.איפה: תיאטרון הבימה, תל אביב.כמה: 129-159 שקלים.למה: מלכת הפלייליסט הבלתי מעורערת.

» קרן פלס בהופעה – לכל הפרטיםשלומי סרנגה מגיע להופעה נוספת בתיאטרון גבעתיים, עם המופע החדש "שוברים צלחות עם שלומי סרנגה". במופע יבצע סרנגה להיטים גדולים מכל הזמנים של המוזיקה היוונית, וישלב את להיטיו המוכרים, לצד סנוניות ראשונות מהאלבום המצופה, ממנו נחשפו הסינגלים "לא יכול לישון" ו-"לחיות איתך". באלבום החדש הלחין וכתב סרנגה את רוב השירים, לראשונה.מתי: 16 באוגוסט 2013, בשעה 22:00.איפה: תיאטרון גבעתיים.כמה: 119-149 שקלים.למה: יאסו!

» שלומי סרנגה בהופעה – לכל הפרטיםהאזינו לשלומי סרנגה בשיר "לחיות איתך":יום שבת

אירוע התרמה לפרויקט טיפולי לחולי סרטן ובני משפחותיהם יתקיים בחוות הר יללת התנים, על מדרונותיו המערביים של הר הכרמל. המופעים יחלו בשעה 18:00, בתוכנית: מורן כהן טלמור ורמי יוסיפוב, מארינה מקסימיליאן בלומין (20:00) ועלמה זוהר (22:00). במקום בריכות שכשוך, דוכני אוכל ושתיה. מספר המקומות מוגבל. מתי: 17 באוגוסט 2013, החל מהשעה 15:30.איפה: חוות הר יללת התנים, הר הכרמל.כמה: 180/220 שקלים.למה: שבת של שקט, מופעים וטבע באחד המקומות היפים בארץ.»מופע התרמה לחולי סרטן - לכל הפרטיםלהקת הבשורה משיקים את האלבום השני ברפרטואר, ממנו יצאו הסינגלים "נברח מכאן" ו"לא אתן", אורחת מיוחדת: רז שמואלי (The Voice ישראל). האלבום, המושפע מסגנון הפולק-רוק, כולל עשרה שירים שנכתבו על ידי חברי הלהקה תומר ואילון, והולחנו על ידי תומר. לצד השירים החדשים תבצע הלהקה שירים מאלבום הבכורה "וזה הכל לעת עתה". הבשורה הם: תומר ישעיהו, אילון פיש, יוגב גלוסמן, אמיר זאבי

מתי: 17 באוגוסט 2013, בשעה 22:30.איפה: לבונטין 7, תל אביב.כמה: 30/40 שקלים.למה: מבשרים רעננות במוזיקה הישראלית.

» הבשורה בהופעה – לכל הפרטיםהאזינו לבשורה בשיר "לא אתן":

כתבות מומלצות

המכללה האקדמית הדסה בירושלים, ב-2020. לדברי פרופ' חנה הרצוג, "נשים הן הנפגעות העיקריות מהתקנונים"

במסלולים לחרדים במוסדות אקדמיים דורשים מנשים לבוש צנוע

"כמו במזון, הכליות מפקחות על מצב המים ומווסתות את ריכוזם של החומרים השונים בתוכם"

כמה זמן עובר מהרגע ששותים ועד שמשתינים?

נעל שנמצאה בחפירות. החוקרים משתמשים בשיטות ובכלי עבודה מעולם הארכיאולוגיה

נעלי ילדים וכלי אוכל נמצאו בבונקר של מפקד מרד גטו ורשה אנילביץ'

שר הביטחון בני גנץ וסגן הרמטכ"ל הרצי הלוי (במרכז), בסיור במרחב התפר בשומרון, באפריל. הכרחי כי מינוי הרמטכ"ל ישקף התאמה מרבית בין הדרך שיתווה לצבא ובין השקפת העולם של הדרג הפוליטי

אין סיבה להצטדק. מינוי הרמטכ"ל הוא הליך פוליטי מובהק, וזה הכרחי

בן עמי ומנכ"לית משרד התחבורה מיכל פרנק. באופן אבסורדי, ככל שחדר המזוודות האבודות יהיה עמוס יותר כך ייטב עם פרנק

לישראל אין פתרון. עכשיו זה בטיסות, מחר - חכו ותראו