ספיר יעקב, עכבר העיר

יום ראשון כרמל אקמן חוזרת לבמה, חמש שנים לאחר שקטפה את המקום השלישי בעונה השישית של "כוכב נולד", עם מופע מקורי ראשון בהפקתו המוזיקלית של יהוא ירון. איתה מנגנים על הבמה: עדי רותם - גיטרה חשמלית וקולות, איתי שחר - גיטרה בס, ארז עופר - קלידים וקולות וגיא לוונברג - תופים

מתי: 25 באוגוסט 2013, בשעה 20:00.איפה: אוזןבר, תל אביב.כמה: 30 שקלים.למה: בדיקת דופק שגרתית.» כרמל אקמן בהופעה – לכל הפרטים

יום שני

הזדמנות אחרונה לצפות ולהאזין לייב לאל.סי אולמר, בלוזיסט הדלתא הותיק, שיבצע את הופעתו האחרונה בישראל בנמל יפו. מופע פותח: דני דורצ'ין. לי צ'סטר אולמר הוא התגלמות ההיסטוריה של הבלוז. הוא נכח בכל הצמתים החשובים של הז'אנר וניגן עם דמויות המפתח, ועל כל כלי אפשרי. מבט אחד בלבד באגודל המעוקל של אל. סי. אולמר, והכל ברור: מקצבי הבוגי הנמרצים, שאתם הוא מקפיץ את הקהל; מקצבי השאפל העיקשים, נצר למסורת הבלוז של הדלתא; המגוון הבלתי אפשרי של שירים והשפעות האצורים במוחו; ורוח הבלוז הישן והשורשי המפעמת בלבו עד עצם היום הזה.

מתי: 26 באוגוסט 2013, בשעה 21:00.איפה: נמל יפו (מחסן 2), תל אביב.כמה: 120 שקלים.למה: למביני עניין בלבד.

» אל.סי אולמר בישראל – לכל הפרטים

אריאל זילבר חוגג את יציאת אלבום האוסף "המיטב", ומשיק סיבוב הופעות המסכם את יצירתו. מלווה בהרכב נגנים מלא, יבצע זילבר את להיטיו מכל תקופות הקריירה מ"רוצי שמוליק", דרך "בטי בם" ועד "ואיך שלא". מתי: 26 באוגוסט 2013, בשעה 21:00.איפה: איניגו מונטויה, M הדרך, עמק חפר.כמה: 80 שקלים.למה: הכי ערב שיכורים עם אבא.» אריאל זילבר בהופעה – לכל הפרטיםהאזינו ל-L.C ULMER בשיר "Dust My Broom":

יום שלישי

בן צוק, סולן להקת סולמה, במופע השקה לאלבום הסולו הראשון "בין שני הקווים", שאת מרבית השירים בו כתב והלחין בן בעצמו, וחלקם נכתבו על-ידי חברים קרובים. מתוך אלבום הבכורה יצאו עד כה שלושה סינגלים: "זה רק הים סוער", "לברוח" ו"אין לי לאן". יתארחו: יעל דקלבאום, סיון טלמור, ניקי (סולמה, DNA), גיא שמי (מרסדס בנד) ומיקי וורשאי.

מתי: 27 באוגוסט 2013, בשעה 20:30.איפה: בארבי תל אביב.כמה: 40 שקלים.למה: נמצא בחברה נכונה.

» בן צוק בהופעה – לכל הפרטיםהאזינו לבן צוק בשיר "אין לי לאן":

יום רביעי

ההרכבי האינדי רוק מארצות הברית, סופט מון ורינגו דת'סטאר, מגיעים להופעה יחידה בישראל במועדון הבארבי תל אביב, ויופיעו אחת אחרי השניה. יתקלט: קוואמי (רדיו הקצה).

להקת סופט מון נוסדה על ידי הסולן לואיס ואסקז, כפרויקט אישי לשיריו. בשנת 2010 יצא אלבום הבכורה שהתאפיין בסאונד אפל, פוסט-פאנקי ודארק וייב. ב-2012 יצא האלבום השני "Zeros" וזכה לביקורות מהללות. רינגו דת'סטאר נוסדה בשנת 2007, על ידי אליוט פרייז'ר, מתופף וגיטריסט. עם גיבוש הרכב נגנים, יצאו רינגו דת'סטאר לסיבוב הופעות בארצות הברית, אנגליה ויפן ושחררו שני אלבומים "Colour Trip" ו-"Mauve".

מתי: 28 באוגוסט 203, בשעה 21:00.איפה: בארבי תל אביב.כמה: 100-180 שקלים.למה: מסאונד קלאוד על במות ישראל.

» סופט מון ורינגו דת'סטאר בישראל – לכל הפרטיםצביקה פורס במופע EP הבכורה "Petit Nat'ure", שנכתב והולחן על ידו. האלבום מציג שילוב חדשני ומרגש בין נגינה על פסנתר ומוזיקה אלקטרונית עכשווית, בהפקתו המוזיקלית של בן ספקטור.

מתי: 20 באוגוסט 2013, בשעה 20:00.איפה: אוזןבר, תל אביב.כמה: 40 שקלים.למה: אביתר בנאי - מאחוריך!

» צביקה פורס בהופעה – לכל הפרטיםהאזינו לסופט מון בשיר "Want":