אניה בוקשטיין תופסת את הבמה

הברירה הטבעית של שלמה בר במרכז לתרבות יהודית, המסע המוזיקלי של דורון שפר, הופעת הפרידה של נועם ואזנה ואניה בוקשטיין כוכבת

יאנה קוטליאר,עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יאנה קוטליאר,עכבר העיר

יום ראשון

רגע לפני שהיא שוב עוזבת לאירופה ומשיקה את אלבומה החדש "Love Migration", תגיע נועם וזאנה למופע אינטימי באוזן בר. ואזנה, שאלבומה הראשון "Daily Sketch" התקבל באהבה ברחבי אירופה ואסיה, מעלה מופע שכולל גם שירים מאלבומה החדש בעיבודים מרגשים.מתי: 1 בספטמבר, 22:30.איפה: אוזן בר, תל אביב.כמה: 50 שקלים.למה: כי היא אחת משלנו באירופה הקרה.» נועם וזאנה בהופעה – לכל הפרטים

דורון שפר בסיבוב הופעות עם אלבומו הרביעי "צריך לשים לב", הכולל שירים מכל האלבומים. בעדינות כובשת ועיבודים מרעננים שפר לוקח למסע מוזיקלי, עדין ועוצמתי כאחד. ואם אתם מזהים אותו כילד החמוד מהפינה "ציפי בדרכים" ב"זהו זה" עם מאיר סוויסה וציפי שביט, אולי הגיע הזמן לתת לו גם צ'אנס מוזיקלי.

מתי: 1 בספטמבר 2013, בשעה 21:30.איפה: שבלול Jazz, נמל תל אביב.כמה: 50/60 שקלים.למה: כי גם את דוד אבידן תמצאו בין השורות.» דורון שפר בהופעה – לכל הפרטיםהאזינו לנועם ואזנה בשיר "It's clear" מאלבומה הראשון :

יום שני

חלוצת המוזיקה האוריינטלית בארץ, הברירה הטבעית בראשותו של שלמה בר, במופע מיוחד. בר האחראי על הסאונד המיוחד שמשלב בין כלים מזרחיים למערביים, יארח לערב אחד בלבד את המוזיקאי הבינלאומי יאיר דלאל. בהתאם להשפעת השפה העברית על הצליל המיוחד של בר, המופע יתקיים בהמקום - המרכז למוזיקה, תרבות ורוח יהודית.

מתי: 2 בספטמבר, בשעה 21:00.איפה: המקום, תל אביב.כמה: 40/60 שקלים.למה: להתחבר שוב לשורשים.» שלמה בר והברירה הטבעית בהופעה – לכל הפרטיםהאזינו לשלמה בר והברירה הטבעית בשיר "עננים נמוכים":

יום שלישי

השחקנית אניה בוקשטיין, שהרחיבה השנה את תחום פעילותה והוציאה ביוני את אלבום הבכורה שלה, מגיעה לאוזן בר. מופע הסולו של בוקשטיין מורכב משירים שכתבה והלחינה, מתוך אלבומה הראשון. "שבע דקות" ו"אף אחד" הם הסינגלים ששוחררו עד כה מהאלבום.

מתי: 3 בספטמבר, בשעה 20:00.איפה: אוזן בר, תל אביב.כמה: 70/80 שקלים.למה: כי אי אפשר להגיד לא לאניה.» אניה בוקשטיין בהופעה – לכל הפרטיםהאזינו לאניה בוקשטיין בשיר "אף אחד":