פסטיבל חשיפה חוזר עם ליינאפ משובח

אחד מאירועי המוזיקה המדוברים של השנה חוזר עם עשרות אמנים ולהקות שיופיעו מול השמות החמים של התעשייה במטרה לקחת את הקריירה שלהם צעד אחד קדימה. אז מי הולך להרים בפסטיבל השנה?

יאיר בריל, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
The Paz Band
גם הם במשתתפים. דה פז בנדצילום: אילנית תורג'מן
יאיר בריל, עכבר העיר

בשנים האחרונות היכולת של מוזיקאים ישראלים לפרוץ את גבולות אגן הים התיכון ולהגיע לאוזניים סקרניות ברחבי הגלובוס הפכה להיות נגישה יותר מאי פעם. יש לכך סיבות רבות, בהן טכנולוגיה והתפתחות הרשתות החברתיות, אך בגזרה המקומית אין שלפסטיבל חשיפה בינלאומית יש מניות רבות בתחום. היום (שני, ה-18 בספטמבר) הכריזו מארגני הפסטיבל (בניהולם האמנותי של הדס ונונו וברק וייס ובהפקת הצוללת הצהובה בשיתוף משרד החוץ) על האמנים והלהקות שייקחו חלק בחגיגה השנה, והרשימה אכן נראית מלאה ומגוונת מתמיד.

» פסטיבל חשיפה בינלאומית 2017 - כל הפרטים
» איך היה בשנה שעברה?
» לוח הופעות היום
» מדור מוזיקה עכבר העיר

כמדי שנה, גם הפעם יחולק הפסטיבל לשני חלקים. הראשון, בניהולו של וייס, יתמקד בג'אז ומוזיקת עולם, והשני ינוהל על ידי ונונו וישים את הדגש על רוק, אינדי ומוזיקה אלקטרונית. מעל 50 אמנים ייקחו חלק באירוע, ובסך הכל יתקיימו קרוב ל-60 הופעות שייערכו בשני סבבים, מה-8 עד ה-11 בנובמבר ומה-15 עד ה-19 בנובמבר. את ההופעות יארחו בתל אביב מועדוני ההופעות הבסקולה, הבארבי והאזור ובירושלים מועדון צוללת צהובה. בין האורחים שיגיעו לישראל במטרה לחשוף את השוק המקומי לקהלים נוספים יהיו נציגים של חברת הבוקינג Saudades, נציגים של Sony/Atv, מנהל פסטיבל Monson, מנהלי פסטיבל Live At Heart, מנהל פסטיבל Belsonic ונציגי פסטיבל Rock Am Ring. בנוסף להופעות המוזיקליות יתקיימו בחשיפה בינלאומית גם הרצאות, סדנאות בנושא ניהול קריירה, ניהול אישי, סאונד ועוד.

יעשו שמח לאורחים מחו"ל. BEMET עם "Happy":

רשימת האמנים הישראלים שתיקח חלק באירוע השנה נעה בין אמנים שכבר עשו לעצמם שם בישראל (ולעתים גם בעולם) לבין שמות אנונימיים יותר שמקווים שההשתתפות בפסטיבל תפתח להם את הדלת מעבר לים. בגזרת הרוק והאינדי אפשר למצוא את גארדן סיטי מובמנט, דה פז בנד, מידנייט פיקוקס, אקו וטיטו, טאטרן, The Angelcy, המסך הלבן ו-BEMET. באגף הג'אז ומוזיקת העולם יופיעו שפיטה, גילי יאלו, ספי ציזלינג, מלאבי טרופיקל, מארש דונדורמה, סאביר ונטע אלקיים.

כתבות מומלצות

המכללה האקדמית הדסה בירושלים, ב-2020. לדברי פרופ' חנה הרצוג, "נשים הן הנפגעות העיקריות מהתקנונים"

במסלולים לחרדים במוסדות אקדמיים דורשים מנשים לבוש צנוע

"כמו במזון, הכליות מפקחות על מצב המים ומווסתות את ריכוזם של החומרים השונים בתוכם"

כמה זמן עובר מהרגע ששותים ועד שמשתינים?

נעל שנמצאה בחפירות. החוקרים משתמשים בשיטות ובכלי עבודה מעולם הארכיאולוגיה

נעלי ילדים וכלי אוכל נמצאו בבונקר של מפקד מרד גטו ורשה אנילביץ'

שר הביטחון בני גנץ וסגן הרמטכ"ל הרצי הלוי (במרכז), בסיור במרחב התפר בשומרון, באפריל. הכרחי כי מינוי הרמטכ"ל ישקף התאמה מרבית בין הדרך שיתווה לצבא ובין השקפת העולם של הדרג הפוליטי

אין סיבה להצטדק. מינוי הרמטכ"ל הוא הליך פוליטי מובהק, וזה הכרחי

בן עמי ומנכ"לית משרד התחבורה מיכל פרנק. באופן אבסורדי, ככל שחדר המזוודות האבודות יהיה עמוס יותר כך ייטב עם פרנק

לישראל אין פתרון. עכשיו זה בטיסות, מחר - חכו ותראו