הזמרת פינק החלימה מקורונה, ותתרום מיליון דולר למאבק בנגיף

לדברי הזמרת, בנה הקטן והיא חלו לפני כשבועיים. לצד ההכרזה על התרומה, ביקרה את הממשל האמריקאי שאינו דואג לבדיקות נוספות: "זה מחדל וכישלון"

איה חיות
איה חיות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
פינק ב-2018
פינק ב-2018. "אנחנו חייבים שהבדיקות יהיו ללא תשלום ונגישות יותר"צילום: Matt Sayles/אי־פי
איה חיות
איה חיות

הזמרת האמריקאית פינק הודיעה אתמול (שישי) כי נדבקה בנגיף הקורונה, החלימה מהמחלה — ובקרוב תתרום מיליון דולר למאבק במגפה. "לפני שבועיים הופיעו אצלי ואצל בני בן השלוש סימפטומים של המחלה. למזלנו לרופא שלנו היתה גישה לבדיקות. התוצאה היתה חיובית". כתבה פינק בחשבון הטוויטר שלה. עוד הוסיפה כי נבדקה שוב לפני ימים אחדים, והפעם התוצאה היתה שלילית.

"המשפחה שלי כבר היתה סגורה בבית לפני כן", הוסיפה הזמרת, בת 40. "נשארנו בבידוד שבועיים נוספים לפי הוראת הרופא". בהמשך דבריה ביקרה פינק את הממשל האמריקאי שלדבריה אינו דואג לעוד בדיקות: "זה מחדל וכישלון מטעם הממשלה. המחלה הזו רצינית ואמיתית. אנשים צריכים לדעת שהמחלה מגיעה גם למבוגרים וגם לצעירים, גם לבריאים וגם ללא בריאים, גם לעניים וגם לעשירים. אנחנו חייבים שהבדיקות יהיו ללא תשלום ונגישות יותר על מנת להגן על ילדינו, המשפחות שלנו, החברים שלנו והקהילות שלנו".

לאחר מכן הכריזה פינק כי תתרום מליון דולר למלחמה בנגיף. חצי מהסכום ייתרם לקרן חירום של מרכז רפואי בפילדפילה, שם עבדה אמה במשך 18 שנים, "על מנת לתמוך במומחי הבריאות אשר נלחמים בחזית כל יום". את שאר התרומה תעביר לקרן החירום שהקימה עיריית לוס אנגלס.

"תודה לכם מומחי הבריאות ותודה לכל מי שמתאמץ ועובד קשה לעזור לנו לשמור על אהובינו ברחבי העולם. אתם הגיבורים שלנו! השבועיים הקרובים הם קריטיים: בבקשה תשאר בבתים", חתמה את דבריה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ