איה חיות
איה חיות

"הייתי יכול להכאיב לך מאוד, אז וגם היום", צייץ היום (שלישי) המוזיקאי מארק לנגן בטוויטר, בהתייחס לסולן "אואזיס" בדימוס, ליאם גלאגר. מדובר בהשתלחות העדכנית בריב־הרשת בין השניים שהחל בסוף החודש שעבר, אחרי שלנגן פרסם את Sing Backwards and Weep, ספר אודות חייו בו חשף גם פרטים בעייתיים על חייו של גלאגר.

בספרו טוען לנגן בין היתר כי גלאגר עזב סיבוב הופעות עם להקתו ב–96' כדי להימנע מקטטה עם לנגן, אז סולן להקת "סקרימינג טריז" שהופיע עמה במיאמי במקביל ל"אואזיס".

ציוצו של לאנגן

"הוא עזב את סיבוב ההופעות לפני שהספקתי להגיע אליו, לפני ההתקוטטות הקרובה שהבטיח במגרש המשחקים במיאמי", כותב לנגן על גלאגר בספרו. "טיפוסי, חשבתי. ה'מאת'ר פאקר' ההוא השתין במכנסיו מרוב פחד וחזר הביתה לאמא לפני שהספקתי לפוצץ את כל העניין הזה בעצמי. ליאם גלאגר היה מלא פוזה, ביריון בגן המשחקים. כמו כל הבריונים, הוא גם היה פחדן מוחלט. תיעבתי בריונים וסירבתי להשלים איתם".

בתגובה לטענות בספר צייץ גלאגר אמש את עמדתו שלו: "שאלתי אותך לשם הלהקה שלך ועשיתי שטות וקראתי לה בשם אחר... עצם זה שהיית ג'אנקי ולא היה לך חוש הומור גרם לתחתוני הנשים הקטנים שלך להסתובב. עוד אדם מלא בולשיט שמנסה למכור ספר".

לנגן לא נשאר אדיש וענה לגלאגר בטוויטר במהרה כי "מכורים לקוקאין הם גם נרקומנים בעיניך", והמשיך לכנותו בשמות גנאי ואף הזכיר את אותה קטטה מצופה: "אתה עדיין מנסה להעמיד פני קשוח. תניח לזה, טיפש, אלא אם אתה מוכן סוף סוף לעמוד על שלך".

מארק לנגנן בן ה–55 החל את דרכו בלהקת "סקרימינג טריז" וטיפח קריירת סולו ארוכת שנים במקביל. בשנים מאוחרות יותר גם היה חבר בלהקת "קווינז אוף דה סטון אייג'" ובהרכבים נוספים. לאורך הקריירה שלו הקליט למעלה מעשרה אלבומי סולו. החודש צפוי לצאת אלבומו traight Songs of Sorrow.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ