ג'סטין ביבר מכחיש את האשמות ההטרדה המינית: "בלתי אפשרי"

בתגובה להאשמותיהן של שתי נשים בטוויטר פרסם הזמר קבלה על דירה בה שהה בתאריך בו נטען כי הטריד מינית בבית מלון. בתאריך נוסף היה לטענתו עם בת זוגו לשעבר סלינה גומז. "לפגיעה מינית יש להתייחס ברצינות. אנקט בצעדים משפטיים", הוסיף

איה חיות
איה חיות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ג'סטין ביבר עם אשתו, היילי ביבר. "פגיעה מינית זה לא משהו שאני לוקח בקלות"
ג'סטין ביבר עם אשתו, היילי ביבר. "פגיעה מינית זה לא משהו שאני לוקח בקלות"צילום: Mario Anzuoni/רויטרס
איה חיות
איה חיות

הזמר ג'סטין ביבר, שהואשם על ידי שתי נשים בטוויטר בהטרדה מינית, הגיב בסדרת ציוצים משלו, וטען: "מה שהן מתארות הוא בלתי אפשרי". הכחשתו של ביבר הגיעה אתמול (ראשון) שעות אחרי ששתי המשתמשות, קאדי ודניאל, טענו כי הזמר התקיף אותן ב–2014 וב–2015.

"בדרך כלל אני לא מתייחס לדברים כאלה, שכן התמודדתי עם האשמות אקראיות לאורך כל הקריירה שלי, אבל אחרי שדיברתי עם אשתי ועם הצוות שלי החלטתי להגיב", כתב בציוציו, וציין כי "שמועות הן שמועות אבל פגיעה מינית זה משהו שאני לא לוקח בקלות".

ציוצי התגובה של ביבר

בציוצים כתב ביבר כי התחקה אחר מעשיו בתאריכים בהם נקבו המתלוננות, וגילה כי באחד הערבים היה עם בת זוגו דאז סלינה גומז. בערב אחר, בו נטען שפגע מינית בצעירה במלון ב–2014, שהה בדירת Airbnb. "כמו כן, אישרנו עם מנהל המלון the four seasons שמעולם לא הייתי בו ב–9 באפריל 2014", הוסיף ביבר בהתייחס לתאריך בו נקבה המתלוננת, וצירף את אישור הזמנת דירת ה־Airbnb מאותו תאריך כהוכחה.

"יש להתייחס ברצינות רבה לכל טענה לפגיעה מינית וזו הסיבה בגינה תגובתי היתה נחוצה. עם זאת, הסיפור המתואר בלתי אפשרי, ולכן אפעל בנידון, מול טוויטר ועם הרשויות, כדי לנקוט בצעדים משפטיים".

הציוץ המאשים של דניאל
הציוץ של קאדי

תלונותיהן של הנשים פורסמו בטוויטר ביום שבת. הראשונה, שפרסמה את עדותה בשם הבדוי דניאל, סיפרה כי היא והזמר התנשקו בהסכמה ב–2014 לאחר הופעתו באוסטין טקסס, ולאחר שסרבה להמשיך תקף אותה מינית. השנייה, קאדי, סיפרה כי הזמר תקף אותה בחדרו במלון שנה לאחר מכן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ