ריאן אדמס התנצל על כך שתקף מינית נשים: "הבנתי שאני צריך לעשות שינוי בחיי"

בהודעה שפורסמה ב"דיילי מייל" הבריטי כתב הזמר "אני אחראי לחלוטין להתנהגותי המזיקה. אני מקווה שהאנשים שפגעתי בהם יסלחו לי"

איה חיות
איה חיות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ריאן אדמס
ריאן אדמסצילום: Jordan Strauss / AP
איה חיות
איה חיות

כשנה וחצי אחרי שפורסם תחקיר ובו שבע נשים טענו כי תקף אותן מינית, הזמר ריאן אדמס התנצל אתמול (שבת). "אין מלים שיכולות לתאר כמה רע אני מרגיש בנוגע לדרכים שבהן התעללתי באנשים לאורך חיי ולאורך הקריירה שלי. כל מה שאני יכול לומר זה שאני מצטער. כל התקופה הזו של הסגר גרמה לי להבין שאני צריך לעשות שינויים משמעותיים בחיי", כתב אדמס בהודעה שפורסמה ב"דיילי מייל" הבריטי.

לדברי הזמר, בן 45, הוא כעת פיכח אחרי שנגמל מאלכוהול ומנסה להיהפך לאדם טוב יותר. "לא משנה כמה אצמח מזה, לנצח אהיה אחראי על מה שהיה. אני אחראי לחלוטין להתנהגותי המזיקה. אני מקווה שהאנשים

שפגעתי בהם יחלימו. ואני מקווה שהם ימצאו דרך לסלוח לי... עברתי את הנקודה שבה הייתי מתנצל רק בשביל שיפתרו אותי מאחריות ואני יודע היטב שאלה שפגעתי בהם לא יקבלו את התנצלותי".

בפברואר 2019 פתח האף־בי־איי בחקירה נגד אדמס בעקבות תחקיר של "ניו יורק טיימס" שבו האשימו אותו שבע נשים בהתנהגות מינית לא הולמת והתעללות רגשית. בין הנשים נמנתה גם אשתו לשעבר של הזמר, מנדי מור. על פי התחקיר, אדמס ניצל את הכוח והפרסום שלו והבטיח לנשים, בהן גם קטינות, עזרה בקריירה תמורת טובות הנאה מיניות. הוא גם התפרץ בזעם ותקף אותן מילולית כשסירבו לכך. אחת המתלוננות, המכונה בתחקיר אווה, סיפרה שכשהיתה בת 14 היו לה ולאדמס שיחות מיניות בטלפון ובסקייפ. היא סיפקה לעיתונאים יותר מ–3,000 הודעות

ששלח לה כשהיתה בת 15 ו–16, כולל תמונות עירום. באחת ההודעות כתב אדמס בהומור: "אם אנשים היו יודעים הם היו אומרים שאני כמו אר קלי" והוסיף: "כבר הרבה זמן לא שלחת לי תמונה שלך".

בעקבות פרסום התחקיר נדחה אלבומו החמישי של הזמר, Big Colors. ביולי 2019 הגיב אדמס, בעמודי הטוויטר והאינסטגרם שלו, להאשמות נגדו. "תאמינו לנשים. תאמינו לאמת. אבל אף פעם אל תוותרו על להיות חלק מהפתרון והריפוי", כתב. "יש לי הרבה מה לומר, אני הולך לעשות זאת בקרוב כי האמת חשובה. זה מה שהכי חשוב. אני יודע מי אני. מה שאני. הגיע הזמן שאנשים יידעו. זמן עבר... הגיע הזמן לחזור למה שאני עושה הכי טוב. אני כאן בשביל המוזיקה, בשביל האהבה ובשביל להפוך דברים לטובים יותר".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ