סולן להקת "קסביאן", טום מייהן, הודה שתקף את ארוסתו לשעבר

טום מייהן, שפרש מהלהקה השבוע, נידון ל–200 שעות של עבודות שירות. "לא רק פגעת בה, אלא גם אכזבת אנשים רבים אחרים — חברי הלהקה שלך ואנשים שאוהבים את המוזיקה שלך", אמר השופט

איה חיות
איה חיות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סולן "קסביאן", טום מייהן, בבואו לבית המשפט בלסטר אתמול
סולן "קסביאן", טום מייהן, בבואו לבית המשפט בלסטר אתמולצילום: Jacob King/אי־פי
איה חיות
איה חיות

סולן להקת הרוק הבריטית "קסביאן", טום מייהן, הודה שתקף את ארוסתו לשעבר ויקי אייג'ר, יום לאחר שדווח שהוא פורש מהלהקה בשל "עניינים אישיים". "לא רק פגעת באייג'ר, אלא גם אכזבת אנשים רבים אחרים — חברי הלהקה שלך ואנשים שאוהבים את המוזיקה שלך. הם יהיו המומים ממה שעשית באותו לילה", אמר השופט אתמול (שלישי) בבית המשפט בלסטר באנגליה. הוא גזר עליו 200 שעות של עבודות שירות.

בבית המשפט צוין כי בזמן המקרה, ב–9 באפריל, ניכר שמייהן היה תחת השפעת סמים או רעלים אחרים ו"הטיח את הקורבן לצד השני של החדר בזעם". בעקבות זאת פגע ראשה של אייג'ר בכלוב של אוגר. עוד תואר כי הנאשם תפס את רגלה, אחז אותה בגרונה והכה אותה בראשה כשהוא מאיים להכות אותה באמצעות משטח עץ. ילד, שזהותו שלא פורסמה, היה עד לתקרית והתקשר למשטרה.

השופט, ניק ווטסון, אמר למייהן "יכולתי לשלוח אותך לכלא" בגלל ה"תקיפה המתמשכת". ככל הנראה הסיבה לכך

שמייהן לא נשלח לכלא היא כי אייג'ר לא באה להתלונן במשטרה ומפני שהוא לא עמד לדין בעבר.

מייהן, בן 39, נולד בעיר לסטר והיה בין מקימי להקת "קסביאן" ב–1997. שם הלהקה נגזר משמה של אחת החברות בכת של צ'רלס מנסון, לינדה קסביאן. הלהקה הוציאה עד כה שישה אלבומי אולפן. האחרון בהם, For Crying Out Loud יצא ב–2107. ב–2010 זכתה הלהקה בפרס הלהקה הבריטית הטובה ביותר בטקס פרסי המוזיקה הבריטית. מייהן יצא בעבר נגד דמויות בתעשיית המוזיקה כמו סיימון קאוול וג'סטין טימברלייק שאותו כינה "גמד עם זיפים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ