צו מניעה נגד הדחת אריה יאס מניהול קול המוזיקה

יאס פנה לבית המשפט בעקבות ההחלטה של הנהלת רשות השידור שלא להאריך את כהונתו

חגי חיטרון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
חגי חיטרון

שופט בית הדין לעבודה בת"א יצחק לובוצקי הוציא ביום חמישי צו מניעה נגד רשות השידור בעניין סיום כהונתו של מנהל קול המוסיקה אריה יאס. השופט קבע כי דיון משפטי שבו יישמעו שני הצדדים יהיה ב-8 בדצמבר. פנייתו של יאס אל בית הדין היא מהלך נגדי למהלך של רשות השידור, אשר החליטה בשבוע שעבר לא להאריך את כהונתו מעבר למועד פרישתו לגמלאות מטעמי גיל. זאת חרף העובדה שהקדנציה שנקבעה במכרז שבו זכה, בינואר 2012, מאפשרת לו, לפחות לכאורה, להישאר בכהונה גם לאחר תאריך היציאה לגמלאות - עד תום שלוש שנות הקדנציה.

השופט לובוצקי כתב: "התובע כבר שוהה בחופשה מתחילת אוקטובר, ורק עכשיו פנה לראשונה לבית הדין. לפיכך אין מקום להורות על חזרתו לתפקידו. עם זאת, יחסי עובד מעביד בין הצדדים יימשכו עד 31.12.13 או עד החלטה אחרת, לפי המוקדם יותר".

יאס. עד לדיון במעמד שני הצדדים

עוד ב"קול המוזיקה": הקונצרט הראשון בעונה החדשה של סדרת "אתנחתא", שבה מתקיימים מדי יום שני בשבוע קונצרטים חינמיים באולם הנרי קראון בבירה, בביצוע הרכבים, סולנים ותזמורות שונות, ומועברים בשידור חי ברדיו – יתקיים היום. לאחר עשרות שנים שבהן ערכה והגישה את הסדרה העורכת והקריינית חיותה דביר, אשר פרשה לגמלאות, מופקד מעתה הפרויקט בידי מגישים-עורכים מתחלפים. בקונצרט היום המגיש יהיה רוני פורת ותנגן תזמורת סינפונייטה; בשבוע הבא יגיש את הקונצרט נועם שריף ותנגן רביעיית כלי הקשת "ראשונים".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ