רשת קול המוזיקה החדשה תשדר בתאגיד מיום ראשון בחצות

מנהלת הרשת החדשה היא המנצחת והזמרת יעל צ'רני וסגנה יהיה יוסי קאופמן

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

רשת קול המוזיקה החדשה, של תאגיד השידור החדש, שתיקרא "כאן קול המוזיקה", תחל לשדר ביום ראשון בחצות. הרשת תשדר 24 שעות ביממה, גם בשידורים בשעות הלילה יישמעו תוכניות שערכו אנשי התחנה, עם דברי פתיחה או הסברים מפי קרייני התחנה. שמה של הרשת החדשה: "כאן קול המוזיקה".

מנהלת הרשת החדשה היא המנצחת והזמרת יעל צ'רני. סגנה יהיה יוסי קאופמן, שהיה בשנה האחרונה מנהל בפועל של "קול המוזיקה" ברשות השידור.

יעל צ'רני
יעל צ'רניצילום: אבישג שאר ישוב

את התוכניות ברשת החדשה יערכו ד"ר תמרה בלטר, ד"ר אופיר אילזצקי, ד"ר אורי גולומב, אמיר ארניה, איתי ביינר. עומר ריטה, מוותיקי "קול המוזיקה", יהיה עורך וגם קריין ברשת החדשה. כל הקריינים ברשת החדשה היו קריינים בקול ישראל, בהם אבישי פלחי, שהיה גם מנהל רשת א'.

המהדורה האחרונה של מבט שודרה שלשום כך ששידורי האקטואליה בערוץ 1 הגיעו אל סופם. בימים שנותרו ישדר הערוץ תוכניות וסדרות מבית הטלוויזיה החינוכית וארכיון רשות השידור. אתמול נפרדו גם מגישי רשת ב' של קול ישראל מהמאזינים. את משדר הסיום הוביל רן בנימיני, והשידורים הסתיימו בשעה 19:00. עד לעליית השידורים במתכונת החדשה, תשדר רשת ב' מהדורות חדשות קצרות בלבד בכל שעה עגולה, ובשאר הזמן ישודרו מוזיקה ושידורים חוזרים.

האחריות על השידור הציבורי תועבר לידי תאגיד השידור הציבורי כאן כבר ב-12:00 בלילה שבין 14 ל–15 במאי. התאגיד יקבל לידיו את שמונה תחנות הרדיו של קול ישראל.

שאר תחנות הרדיו יעברו מיתוג מחדש ולחלקן ימונו מנהלים חדשים. עם זאת, הן ימשיכו להתבסס על התכנים המרכזיים ששודרו בהן בימי רשות השידור. תחנת הרדיו בשפות זרות, רדיו רק"ע, תעבור שינוי משמעותי יותר עם לוח שידורים חדש ושורת מגישים חדשים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ