מהאנשים שהביאו לכם את "גט טקסי": כך ייראה לוגו האירוויזיון בישראל

הלוגו דמוי הכוכב מצטרף לסיסמה "Dare to Dream" שכבר פורסמה. "הוא מגלם בתוכו את כל מה שהאירוויזיון מייצג", הסבירו ב"כאן" את מקור ההשראה

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו האירוויזיון. שלושה משולשים, כוכב אחד
לוגו האירוויזיון. שלושה משולשים, כוכב אחדצילום: צילום מסך מתוך ערוץ היוטיוב

תאגיד "כאן" פרסם היום (שלישי) את הלוגו שילווה את אירוויזיון 2019 בתל אביב. הלוגו הרשמי, שמצטרף לסיסמה "Dare to Dream" שכבר פורסמה, נוצר מאיחוד של שלושה משולשים, המשתקפים אחד על השני וזוהרים יחד. "הרעיון והשראה לסלוגן מתבססים על רעיונות של גיוון, אחדות והכללה, שהם בין ערכי הליבה של התחרות לאורך שנותיה", הסבירו ב"כאן" את העיצוב. "החיבור יוצר צורה המדמה כוכב, המתכתב עם סמלים ישראליים אחרים".

תהליך המיתוג של האירוויזיון הוא שיתוף פעולה בין שתי סוכנויות מיתוג ישראליות: Awesome Tel Aviv ו-ST/AF. הראשונה היא סוכנות מיתוג ואינטראקטיב שמיתגה בין השאר לקוחות כמו "גט טקסי", "אוטו תל" ו"ארומה", בעוד ש–ST/AF אמונה על מיתוגם של גופים גדולים דוגמת "כאן", "פרטנר", חברת "החדשות" ועוד.

הלוגו בהתהוות

"ההשראה לאלמנט הגרפי היא 'להסתכל אל השמיים, אל הכוכבים' — ביטוי של האומץ לחלום, המגלם גם הוא בתוכו את כל מה שהאירוויזיון מייצג", הוסיפו ב"כאן". "כאשר שלושת המשולשים המרכיבים את הלוגו משתלבים, הם הופכים לישות מאוחדת וחדשה, כמו באירוויזיון, כשכל המדינות המשתתפות מתאחדות באירוע אחד ומקרינות אושר וכוח לעולם".

בהמשך השבוע אמורים להכריז ב-EBU (איגוד השידור הציבורי באירופה) על זהות המנחים של האירוויזיון, שיתקיים ב-18 במאי בתל אביב. נכון לרגע זה, ארבע המנחים הם בר רפאלי, ארז טל, אסי עזר ולוסי איוב. עם זאת, הסתבכותה של רפאלי עם רשות המיסים וההמלצה להגיש נגדה כתב אישום בכפוף לשימוע, עשויים לשבש את בחירתה לתפקיד.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ