גאולה אבן ואסף ליברמן יהיו פרשני התאגיד באירוויזיון 2020

השניים ילוו את משדרי התחרות שהגמר שלה ייערך ב–14 במאי. בניגוד לשנתיים הקודמות, הפעם נבחרו לתפקיד עובדי התאגיד

איה חיות
איה חיות
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
גאולה אבן-סער ואסף ליברמן
גאולה אבן-סער ואסף ליברמןצילום: רפי דלויה, גיא קרן
איה חיות
איה חיות

גאולה אבן סער ואסף ליברמן יהיו פרשני התאגיד בשידור אירוויזיון 2020. תחרות המוזיקה הגדולה תיערך ברוטרדם שבהולנד בשבוע השני של חודש מאי והגמר ייערך ב–14 לחודש. השניים ילוו את משדרי התחרות בערוץ ויביעו את דעתם על המתרחש. בשנה שעברה שובצו לתפקיד הפרשנים־המלווים שרון טייכר וערן זרחוביץ, ובשנה שלפני כן, בה זכתה ישראל באירוויזיון, היו אלה ארז טל ועידית הרשקוביץ.

בשונה משנים קודמות, הפעם התפקיד ניתן לטאלנטים עובדי התאגיד. אבן סער, לשעבר מגישת מהדורת החדשות המרכזית של הערוץ הראשון ואחר כך של תאגיד השידור, פרשה ב–2018 עקב כוונת בעלה, גדעון סער, להתמודד בבחירות, ובמאי 2019 החלה להגיש לצד ירון לונדון תוכנית תרבות יומית. אסף ליברמן, לשעבר מגיש "בוקר טוב ישראל" בגל"צ, הצטרף לתאגיד בשנת 2017, ומגיש מאז בכאן ב' את "קלמן ליברמן" לצידו של קלמן ליבסקינד. ליברמן גם מנחה בערוץ הטלוויזיה של התאגיד את התוכנית "זמן אמת".

נציג ישראל לתחרות צפוי להיבחר בתוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" שהגמר שלה ייערך ב–4 בפברואר. קול קורא למשלוח שירים לתחרות פורסם בשבוע שעבר, וב–3.3 תתקיים התחרות הרשמית בה ייבחר השיר שייצג את ישראל. הוא ייבחר בתוכנית "השיר הבא לאירוויזיון", שתועבר בשידור חי בכאן 11.

אסף ליברמן אמר היום: "האירוויזיון הוא אירוע פנטסטי שמשלב פופ נפלא ומוזר, מפגש תרבויות, פוליטיקה וביזאר. נעשה הכל כדי לתת הצופים את כל המידע המעניין והרלוונטי מהמתרחש על הבמה ומאחורי הקלעים - מבלי להפריע יותר מדי. כבוד לשתף פעולה עם גאולה המעולה, שעושה רושם כי היא גם מושקעת רגשית באירוע הזה, אז נראה לי שיהיה כיף".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ