אתם מחוברים לאתר דרך IP ארגוני, להתחברות דרך המינוי האישי

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

תגובות
מגיעים עם אלבום חדש.
אוזו בזוקה
עירא רביב

פרטים

ז'אנר: מוזיקה, רוק, פולק, אלטרנטיב מחיר: 120-380 שקלים

פסטיבל יערות מנשה מבית מועצה אזורית מגידו, אחד מאירועי המוזיקה הגדולים של השנה, יתקיים השנה מ-30 במאי עד 1 ביוני 2019 בנחל הקיני במרחב הביוספרי במגידו סמוך לקיבוץ מגידו. כרטיסים לכל ימי הפסטיבל יעמדו על 380 שקלים. תהיה אפשרות לרכישת כרטיסים יומיים בעלות של 120-220 שקלים. 

» פסטיבל יערות מנשה: איך היה בשנה שעברה?
» מה עושים היום - לוח האירועים המלא
» לוח הופעות היום
» לוח הצגות היום

פסטיבל יערות מנשה - במשתתפים

אסף אמדורסקיטייני פינגרז ושי בן צור, BEMET מארח את אלון אולארצ'יקהתקווה 6מארק אליהוThe Paz Bandאקו מארחת את לונא אבו נסאר, סימה נון וג'ני פנקין, פלא אוזן מארחים את פישי הגדול, ג'אזז, טדי נגוסה, אוזו בזוקה, After Midnight All Starz: דני שושן (הצ'רצ'ילים), אלי חדד (בנזין), יהודה עדר (תמוז) ואורח סודי, נו פרשר לאב (הרכב המונה את קרן טננבאום, אביגיל קובארירחל ירוןפלורה, נויה עדר, דניאל רוביןקמה ורדי, אלכס משה), אבי בללי וגליה חי, Foresttטל פרידמן והחתולים השמנים, Roots Militia, אהוד אריאל - מחוות רגאיי למאיר אריאל.

עוד יופיעו Adi Ulmanski, Kabako, סנגיט קולקטיב מארחים את AvevA, זוהר גינזבורג, plastic Soup, נגה שלוOy Li וקובי פרחי, שלישיית יוגב שטרית, Treeboga, שאזאמאט, Mayor ומיה יוהנה, טל פוגל, אלה רונן, יעל קראוס, Blind Orchestra, Saffek, Pufferfish, Dirty Fly , Gunned Down Horses, חמישיית שי חזן, O MER, טקסטיל, ILHAAM Project, מסיבה אלקטרונית - Pashtuta Breaks, לירון מיוחסאלון גילרון, נועה שפירא, InAbell, יואב ארבל, איתי פריד, מירב הלינגר, אורן צור ונדב בכר, שלי לוי, פיר וולך, נדב הולנדרניר שלמה, לורן נוימן, גיל בר הדס, Oded, DIALGO.

מסיבה ביער. עדי אולמנסקי עם "Higher":

בנוסף להופעות המוזיקה, יפעלו כרגיל מתחמים ומופעים מגוונים:

» Youth TakeOver: ספיישל להקות צעירות, ספיישל חיפה, ספיישל 50 שנה לוודסטוק, עם הופעות הרצאות ותקלוטים.
» לילדים: וימבו סימבה – שירת האריות, בארץ סין, ילד בוץ, וגם "גן שעשועים טבעי", סדנאות יצירה, שעות סיפור ועוד!
» מופעים רב-תחומיים: להקת המחול ביתא במופע חדש, "Earth" - יצירה חדשה מאת גיל קרר, פואטיפריה - אירוע שירה בשיתוף עמותת הליקון, ועוד סדרה ארוכה של מופעי חוצות, מיצגים חיים והפקות מיוחדות.
» מתחם סדנאות מגוון ומעמיק, בתחומי תנועה, עידן חדש וביטוי גופני.
» אוהל הקרקס: בנוסף למופעים תתאפשר במהלך כל הפסטיבל התנסות מונחית בג'אגלינג על גווניו הרבים.
» שוק אקטיביזם: מתחם מיוחד לארגונים ויוזמות של שינוי חברתי, אקולוגיה וחברה משותפת - בשיתוף הקרן החדשה לישראל.
» לבאי הפסטיבל ינתנו גם אפשרויות להתנדב במגוון עמותות ומקומות בקירבת הפסטיבל, במרחב הביוספרי מגידו.
» "אוהל אברהם خيمة ابراهيم":  ערב מוזיקה ותרבות עברית-ערבית, בניהול אמנותי של גיל רון שמע.
» מתחם סדנאות אמן בשיתוף בי"ס רימון, עם יוסי פיין, יהודה עדר, ומנחים רבים נוספים.

פסטיבל יערות מנשה 2019 - לוח הופעות

יום חמישי, 30 במאי

במת השורש

» 20:00 מוצץ גבעול - Roots Militia + אהוד אריאל 
» 21:00 מארק אליהו 
» 22:00 אסף אמדורסקי 
» 23:00 Roni M 
» 23:00 23:15 Tiny Fingers + שי בן צור 
» 00:30 TATRAN 
» 02:00 Treeboga 

קרחת יער
» 17:00 Baladi Pop-Up 
» 19:00 אנסמבל מקאמאת למוזיקה מן המזרח 
» 20:00 Apo Sahagian 
» 22:00 מקלדות הרעם עם גיל רון שמע #קפה ג'לאל 

ארמגדון
» 16:00 Youth TakeOver 
» 19:00 הדיבור וזיו נדיב 
» 19:30 חלקי פנים 
» 20:00 20:15 זולי והחזזיות מארח את זאב טנא 
» 21:00 Vitis & Strier 21:15 
» 22:00 Plastic Soup 
» 22:30 Zohar Ginzburg  
» 23:30 Oy Li מארחים את קובי פרחי 
» 02:00 Saffek 
» 02:30 lower splendor

העץ
» 18:30 18:45 - אלון גילרון 
» 19:30 נועה שפירא ועלמות החן 
» 20:30 InAbell 
» 21:30 SAFE BOND 
» 22:30 22:45 - יואב ארבל 
» 23:30 23:45 - Other Face 
» 02:00 Monsta (Boaz Bentur) - Deep Dive session

יום שישי, 31 במאי

במת השורש

» 16:00 שי צברי ונבחרת הגרוב 
» 17:30 Forestt 
» 18:30 18:45 The Paz Band 
» 20:00 Bemet מארח את אלון אולארצ'יק 
» 21:00 אדם זולוד 
» 21:30 אקו 
» 23:00 פלא אוזן .ft פישי הגדול, ג'אזז, טדי נגוסה 
» 00:30  עדי אולמנסקי 
» 01:30 Kabako 

קרחת יער
» 10:00 ילד בוץ - תיאטרון מחומר חי 
» 11:00 ILHAAM project (צרפת) 
» 12:00 Alon Lotringer 
» 13:00 Blue Meduza 
» 14:00 Young Israelites 
» 15:00 Kore Dada & Guma Ranks 
» 16:00 להקת מחול ביתא - BUG 
» 17:00 ביט-עברית 
» 18:30 גיל קרר - ארץ / Earth 
» 18:30 לוטם רגב - Nature 
» 19:30 אבי בללי וגליה חי 
» 20:30 יעל קראוס 
» 21:30 נו פרשר לאב 
» 23:30 Pashtoota Rave 

ארמגדון
» 11:00 שלישיית יוגב שטרית 
» 12:00 TIGRIS 
» 13:00 Blind Orchestra Yearot Menashe 
» 14:00 OUZO BAZOOKA 
» 15:00 O Mer 
» 16:00 אפטר מידנייט עם יהודה עדר ואורח מסתורי 
» 17:00 שאזאמאט 
» 18:00 תום פלוס 
» 18:30 נגה שלו וילדי הוודו 
» 19:00 19:15 PUFFERFISH 
» 20:00 טל פרידמן והחתולים השמנים 
» 22:00 Dirty Fly 
» 23:00  Gunned Down Horses 
» 00:00 BÃTFÓØT 
» 01:00 TAWIL 

העץ
» 10:30 מירב הלינגר ~ פסנתר ונבל על העץ 
» 11:30 יובל סלע, אורן צור, נדב בכר 
» 12:30 הדס אלימלך והפסנתר 
» 13:30 שלי לוי 
» 14:30 ספיר וולך והלהקה 
» 15:30 נדב הולנדר 
» 18:00 ניר שלמה 
» 19:00 19:15 - גיל בר הדס 
» 20:30 לורן נוימן 
» 21:30 Oded 
» 22:30 טל פוגל 
» 23:30 אלה רונן והלהקה 
» 00:30 Dialgo 

שבת, 1 ביוני

במת השורש

» 10:30 תומר ישעיהו 
» 11:30 Acid Moon and the Pregnant Sun 
» 12:30 12:45 סנגיט קולקטיב מארחים את AvevA 
» 14:00 רבע לאפריקה 
» 15:30 התקווה 6

קרחת יער
» 09:00 בארץ סין 
» 10:00 לירון מיוחס 
» 11:00 Trikudhim- טריו ריקודים הודים 
» 12:00 וימבו סימבה - שירת האריות

ארמגדון
» 09:00 חמישיית שי חזן מארחים את אלברט בגר 
» 10:00 גלעד הראל והניו אורלינס פאנקשן במחווה לדייב טאראס 
» 11:00 טקסטיל 
» 12:00 Buddhahood 

העץ
 ספיישל 50 שנה לוודסטוק - יום שבת בבמת העץ יוקדש למחווה לכבוד 50 שנה לפסטיבל שעיצב דור שלם 
» 09:00 יאיר ורמוט - מופע טאר פרסי 
» 09:30 9:45 - עונגי ציזלינג - DJ Set 
» 12:00 12:15 / 13:45 - גיל מטוס מתקלט (כאן 88) 
» 13:00 Alma Madre' Band 

כתבות שאולי פספסתם

*#